Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Flash Oyunlar

Hepsine baktımda bazılarını 1 dakika bazılarını 1 saat oynadım bitti :bilmem: Şu oyunu deniyorum güzelmiş :D
One Piece oyunu arıyorsun en güzeli One Piece Giganto Battle emulatorle. Orjinal oyundur zevklidir karakter falan açarsın. Önce 1. yi oyna sonra 2. yi oyna ki o bizim heyecanımızı yaşa 2. oyun çıktığındaki :D

One pice oyunu arıyordum zaten iyi oldu saol :D
Bunun gibi ilerlemeli değil ancak One Piece Grand Line Bout diye bir oyun daha var. O sadece dövüş üzerine kurulu sıkıldıkça açıp 2 atıp kapatabileceğin bir şey. Ama tamamen fan yapımı ve sonradan yaptıkları karakterleri ekleyebiliyorsun. Ben onu oynamayali 2 yil oldu sanirim o yuzden fazla yardimim dokunmaz kendin bulman lazim. :D

Bunun gibi ilerlemeli değil ancak One Piece Grand Line Bout diye bir oyun daha var. O sadece dövüş üzerine kurulu sıkıldıkça açıp 2 atıp kapatabileceğin bir şey. Ama tamamen fan yapımı ve sonradan yaptıkları karakterleri ekleyebiliyorsun. Ben onu oynamayali 2 yil oldu sanirim o yuzden fazla yardimim dokunmaz kendin bulman lazim. :D
İlerlemeli iyidir :D Oyunla ilgili nasıl oynanıyor bilgi verirmisin tuşlar falan ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık