Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Filmden Bir Sahneyle İkna Et

What's Eating Gilbert Grape
Resimdeki Leonardo Dicaprio abimizin perfect bir oyunculuk sergilediği oscar adaylığı aldığı filmdir.

Transylvania / Tony Gatlif

Önce korku filmi sandım doğal olarak ama değilmiş tabii.İmdb yine yanıltmamış bazı filmlere çok düşük puanlar çıkabiliyor kat kat iyi olmasına rağmen.Bu filmden aldığım izlenim de o yönde.Horus gözü o galiba güzel sahne listeye aldım.

Üstte attığım filmi kesinlikle öneririm bu arada izlemediysen.

Önce korku filmi sandım doğal olarak ama değilmiş tabii.İmdb yine yanıltmamış bazı filmlere çok düşük puanlar çıkabiliyor kat kat iyi olmasına rağmen.Bu filmden aldığım izlenim de o yönde.Horus gözü o galiba güzel sahne listeye aldım.

Üstte attığım filmi kesinlikle öneririm bu arada izlemediysen.
arcadia adlı üye Tony Gatlif'in Gadjo Dilo'yu paylaşmış üstte, onu görünce paylaşayım dedim. Klasik Tony Gatlif filmidir, diğer filmlerine nazaran çok başarılı değildir ama ayrı bir etkisi var. Sinematografi, oyuncular, müzikler açısından çok iyidir, senaryo ve kurgu zayıf kalıyor sadece. Eğer hiç filmini izlemediysen adamın ilk önce Gadjo Dilo'yu izlemeni öneririm. Adamın tarzını anlamak için en iyi başlangıç.

Bende bugün tam senin önerdiğin Come and See filmini izlemeyi düşünüyordum :D Attığın filmi de izlerim belki ardından.

arcadia adlı üye Tony Gatlif'in Gadjo Dilo'yu paylaşmış üstte, onu görünce paylaşayım dedim. Klasik Tony Gatlif filmidir, diğer filmlerine nazaran çok başarılı değildir ama ayrı bir etkisi var. Sinematografi, oyuncular, müzikler açısından çok iyidir, senaryo ve kurgu zayıf kalıyor sadece. Eğer hiç filmini izlemediysen adamın ilk önce Gadjo Dilo'yu izlemeni öneririm. Adamın tarzını anlamak için en iyi başlangıç.

Bende bugün tam senin önerdiğin Come and See filmini izlemeyi düşünüyordum :D Attığın filmi de izlerim belki ardından.

Anladım izlemedim hatırlamıyorum yönetmeni.Bakayım iki filmden uygun link bulduğumu izleyebilirim.İzle dediğim ikisini de kesinlikle önemli filmler.Tabii aynı gün arka arkaya izlenecek filmler değiller.

syncsta

Genelde kimseye söylemem bana kalsın bu film derim ama madem internetteyiz . Onlarca defa izlediğim bu sahne beni hep etkiliyor .
Only lovers left alive

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık