Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Filmden Bir Sahneyle İkna Et

Yok yahu ben yönetmen için demiştim. Truffaut totalde Godard'ın gerisinde kalıyor bana göre sinema dili açısından. The Dreamers dediğin gibi bir çok filme gönderme yapıyordu, Freaks'ten de replikler vardı. Bertolucci reyizin yaptığı küçük heyecanlar işte.
Yönetmen olarakta öyle denebilir haklısın.Bertolucci'nin Konformist filmine baya hayran kalmıştım.Özel olarak ilgimi çekmesinden çok hakkını veriyorum.Birisi yazmışken gördüm hatta Antonioni mekanlarında Fellini sekansları yaratmış diye hakkaten de öyle sanki sentez yaratmış o filmde.

Yönetmen olarakta öyle denebilir haklısın.Bertolucci'nin Konformist filmine baya hayran kalmıştım.Özel olarak ilgimi çekmesinden çok hakkını veriyorum.Birisi yazmışken gördüm hatta Antonioni mekanlarında Fellini sekansları yaratmış diye hakkaten de öyle sanki sentez yaratmış o filmde.
Adamın filmlerinde bu saydığımız isimler gibi bir çok yönetmenin esintilerini buluyosun hakkaten. Bertolucci çok tartışılır üslup açısından ama ben pek severim, ne kadar esintiler olsa da kendine has bi şekilde yoğurabiliyor. İşgal ettik burayı yalnız, başka platformdan devam edelim :D

Bu filmi de uplayayım bizim muhabbet yüzünden altta kaldı, favori filmlerimden biridir Donnie Darko. Ayrıca yönetmeni Richard Kelly geçen ay yapımcılar bütçeyi sağlarsa muazzam bir devam filmi ortaya çıkarabilirim, Donnie Darko evreninde ilk filmden fazlası var demiş. Ne kadar doğru haber bilmiyorum ama heyecan yapmadım değil.
Donnie Darko
Beyin Yakan filmler türünün en beyin yakan ve anlaşılması zor filmdir. Jake Gyllenhaal süper ötesi oyunculuk sergilemiştir. Ayrıca yönetmenin ilk filmidir.

Resimde filmin en sevdiğim repliğide vardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık