Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Film Tavsiye

Relatos salvajes'i önerebilirim İspanyolca. Altı tane birbirinden bağımsız hikayenin birleşimi bir film bu. İzlerken hiç bitmesin istemiştim. Kesinlikle çok eğleneceğini düşünüyorum izleyecek olanların

Yukarıda görünce merak edip izledim Predestination'ı fakat hiç beğenmedim.

Öncelikle filmin yarısında zaten her şey gün yüzüne çıkıyor. Dumurluk bir final olmuyor. Bunun haricinde zamanı ne şekilde ele alındığı anlatılmamış ve bu büyük bir eksiklik. Zaman belli ki lineer değil, o zaman bunu anlat. Zaman dairesel de, geçmiş ve gelecek yok her şey şimdiden oluşuyor, bu yüzden gelecekten gelen biri geçmişi değiştirmiyor, o zaten olması gereken bir eylemde bulunuyor falan filan... mesela Dark bunu anlatmıştır, fakat bu film bunu es geçiyor.

Ve finali
Diğer hoşuma gitmeyen şey ise bu adam zaman olayının bu kadar içerisinde olup hatta genç haline 'bak seçimler bize bağlı ama aynı seçimleri yapmaya devam ediyoruz' gibi bir şeyler söyleyip finalde bombacı halini öldürmesi.Burada ya buna karşı çıkıp öldürmeseydi veya kendisine sıkıp zamanda oynama yapsaydı bile daha hoşuma giderdi final. Ayrıca yaşlı hali ölmek istemiyorsa orada ne arıyordu, gitme kardeşim geleceğini bilmiyor musun? Madem gittin ve seni öldürüp sana dönüşmesini istemiyorsan neden gittin? bunların yaşanacağını biliyordun.
Hadi bunları yapmayıp öldürdü. O zaman motivasyonu daha fazla hayat kurtaracağım gibi salak saçma bir motivasyon yerine sisteme kızıp tüm Spacecorp'u yok etmeye çalışan ama diğer zaman atlayıcılarından dolayı sürekli engellenen biri olsaydı çok daha iyi olurdu. Meğer baştan beri SC'a karşı olan kendiymiş.

Çok zayıf bir hikaye. 5,2/10. Bunu verirken fazla mı veriyorum diye düşündüm.

Mr nobody Inception gibi güzel bir konusu olup alt metninde güzel aşk hikayeleri barındıran filmleri seviyorum varsa bildiğiniz :gamyon:

The invisible guest son zamanlarda çıkan işlerin içinde inci gibi.Yapımıda 2016'ymış çok geç farketmişim
Onun dışında Cinayet süsü 2-3 sahne dışında baya çöp çıktı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık