Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Film Tavsiye

Saydıklarının üçü de tatmin eder bence, Platoon ve Apocalypse Now'ı da dahil edebilirsin listene.
Sen daha iyi bilirsin içeriklerini hangisinde daha fazla duygusal içerik diyalog falan var. Yani savaş filmini çatışma izlemek için istemiyorum daha çok o psikolojiyi anlatan. Schindlerin listesi öyleydi mesela hangisi ona yakın?

Üye silindi 1004

The Servant'ı tavsiye edebilirim. İnanılmaz bir film çıktığı yıl için.

Sen daha iyi bilirsin içeriklerini hangisinde daha fazla duygusal içerik diyalog falan var. Yani savaş filmini çatışma izlemek için istemiyorum daha çok o psikolojiyi anlatan. Schindlerin listesi öyleydi mesela hangisi ona yakın?
Çatışmanın yeri kimisinde daha az kimisinde daha fazla ama açıkçası bunların hepsi savaş psikolojisiyle ilgili bir şeyler anlatmaya çabalıyor, o yüzden beklediğini alırsın bence her türlü.

Ağır dram içeren dizi/film izlemek istiyorum. Bildiğiniz varsa tavsiye alabilirim. Bu aralar dizi/film araştırmak bile işkence geliyor. Sürekli birbirinin kopyası eserler görmek bunalttı.

Filmi biraz önce bitirdim. Açıkçası ne diyeceğimi bilemiyorum. En son ''Old Boy'' ve ''Predestination'' filmlerinin finalinde bu şekilde hissetmiştim. Gerçekten kelimeler kifayetsiz kaldı şu an.

Diğer film öneren arkadaşlara da teşekkürler. Onlara da bakacağım.
Bitirdiğimde ben de öyle hissetmiştim. En basit haliyle zor film diyebilirim sanırım izleyecek arkadaşlara. Buradan yazan filmleri ben de izleyeceğim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık