Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Film İzleme Kulübü (Kapanmıştır)

Tamam mı, devam mı?

• Kullanılan toplam oy
    53
İyi yapmışsın :) Perşembe günü sınavdan çıktıktan sonra izleyebilirim. Bu haftaki film Dellamorte Dellamore değil mi?
Aynen, Dellamorte Dellamore. Onun haricinde, filmle ilgili yapılan yorumlara giden linki, üye listesini, önceki filmleri ve onların yorumlarına giden linki falan konunun ilk mesajında bulabilirsin. :)

Şu dublaj meselesinden dolayı filmden tiksinmiştim, ama mecburiyetten en sonunda izledim. Shaun of the Death tarzında bir şey bekliyordum da, temaları haricinde çok benzemiyorlarmış. Kalite olarak da pek benzediklerini söyleyemeyeceğim. :(

Tamam, bize bir şey anlatmak istiyorsunuz da, azıcık senaryoya falan da dikkat edin yani. Komik desem değil, ilgi çekici bir senaryosu var desem, hiç değil. Bu sefer uzun uzun bir şeyler yazmak da içimden gelmiyor. :(

Filmin tek iyi yanı, iki gözümün çiçeği Sezen Aksu'nun çalması. :utan: Filme en uyacak şarkıyı seçmişler, o da iyi uymuş.

Edit: İçime doğmuş herhalde, Ayşen Gruda öldüğü gün, ona söylenmiş bir repliği kullanmışım. :(

Son düzenleme:
Şu dublaj meselesinden dolayı filmden tiksinmiştim, ama mecburiyetten en sonunda izledim. Shaun of the Death tarzında bir şey bekliyordum da, temaları haricinde çok benzemiyorlarmış. Kalite olarak da pek benzediklerini söyleyemeyeceğim. :(

Tamam, bize bir şey anlatmak istiyorsunuz da, azıcık senaryoya falan da dikkat edin yani. Komik desem değil, ilgi çekici bir senaryosu var desem, hiç değil. Bu sefer uzun uzun bir şeyler yazmak da içimden gelmiyor. :(

Filmin tek iyi yanı, iki gözümün çiçeği Sezen Aksu'nun çalması. :utan: Filme en uyacak şarkıyı seçmişler, o da iyi uymuş.
Sezen Aksu sahnesinde ben de bir hoş oldum.

Kurallarda kitap uyarlamasının yasak olduğunu yeni görüyorum ama yanlış hatırlamıyorsam Eragon, Ready Player One ve K-20 kitap uyarlamasıydı. Bunlara dayanarak ben de uyarlama önerebilir miyim? @Mercury

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık