Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Film İzleme Kulübü (Kapanmıştır)

Tamam mı, devam mı?

• Kullanılan toplam oy
    53
Dellamorte Dellamore

Sorun filmde değil. Film iyi. Yönetim, dekorasyon, sinematografi, heykeller, mülkler, alegoriler hepsi iyi. Ama işte maalesef bu tür beni hiç açmıyor. One Piece'te de en sıkıldığım hikaye Thriller Bark'tı. Karşımda tarz sahibi çok güzel bir kadın var ama tipim değil. Ya da ben başkasından hoşlanıyorum.

Filme kötü diyemiyorum ama sevdim de diyemiyorum.

Garip, neden böyle bir fanteziye girmişler acaba? :oleyo2:
Kim bilir. :oleyo2:

Film epey ilginçti. Başlangıçta beni içine almayı başaramadı çünkü sahneler çok bölük pörçük. Genel olarak acayiplik hâkimdi zaten filme. Üzerine pek düşünmemi gerektirecek bir şey barındırdığını da düşünmüyorum açıkçası. Bir şekilde izletmeyi başardı. Sonu mükemmeldi, onu söyleyebilirim. Başka ne denilebilir? Sezen Aksu epey ilginç oldu. Filmin devamında para birimi olarak Lira da geçiyor. Kafalar 1.500'dü filmdeki her karakterin. Tam bir absürtlük, baştan sona. Gnaghi'den âşık olduğu kıza, Dellamorte'den ona mühendis deyip duran teyzemize, belediye başkanından motosikletli arkadaşlara, Franco'dan dedektif kılıklı adama, ölümün ta kendisinde yaşamın ta kendisine, yani Dellamorte'den dellamore'ye. Annesinin adı falan derken Freud'a mı geçtik ne oldu? :oleyo2:

Öylecene değişik bir film işte.

Ya italyanca falan demişsiniz de filmin orijinal dili İngilizce zaten??
Edit: Film İtalyan yapımı ama İngilizce çekilmiş. Zaten filmin İngilizce olarak çekildiği karakterlerin ağız hareketlerinden anlaşılıyor.

Son düzenleme:
Ya italyanca falan demişsiniz de filmin orijinal dili İngilizce zaten??
Edit: Film İtalyan yapımı ama İngilizce çekilmiş. Zaten filmin İngilizce olarak çekildiği karakterlerin ağız hareketlerinden anlaşılıyor.
Ben zaten 4-5 dakika izledim sadece. İsimlerin İtalyan isimleri olduğunu görünce, orijinali İtalyanca olsa gerek diye düşünüp kapattım. Artık hem İtalyanca hem İngilizce mi çekilmiş mi neymiş, öyle garip garip şeysileri var filmin. :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık