Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Favori Karakter Anketi

En çok sevdiğiniz 3 karakteri seçin..

• Kullanılan toplam oy
    408
Arkadaşlar, bu anketi şu aşamada düzenlemek mümkün değil anket sistemi gereği. O yüzden istekleri de göz önüne alarak kadın karakterler için ayrı bir anket açmaya karar verdim, yarına hazır olur diğer anket.

Çok aşırı bir itiraz olmazsa seçenek sayısını yine 3 yapmayı planlıyorum..

Arkadaşlar, bu anketi şu aşamada düzenlemek mümkün değil anket sistemi gereği. O yüzden istekleri de göz önüne alarak kadın karakterler için ayrı bir anket açmaya karar verdim, yarına hazır olur diğer anket.

Onun içinde anket açalım 3 mü 1 mi 2 mi diye. Şaka bir yana bence 3 gayet güzel bir sistem

Kadın karakterlerde çeşitlilik olmadığı için sıkıntı olabilir, o yüzden genele eklenmesi taraftarıydım. Anket sınır 15(?) olduğu için o da sıkıntı tabii.
Edit:
O değil de, Chopper'a kim oy veriyor lan 2 senelik aradan sonra.

Hayvan severler Chopper'ı yalnız bırakmamış demek ki
Hayvan olsa eyvallah da hayvan bile değil, peluş oyuncak oldu. Editörlerin işi değilse ben de bi' şey bilmiyorum. Az adam olsa da editörsüz çalışsa Miura ya da Inoue gibi çok daha güzel bir seri okuyacağımıza eminim.
One Piece'e HxH tadı katmayı engelleyen o şerefsiz editörleri. Pell'i bile öldürtmemişler, pişmanlıklarımdan diye anlatıyor E. Oda :(

Hayvan olsa eyvallah da hayvan bile değil, peluş oyuncak oldu. Editörlerin işi değilse ben de bi' şey bilmiyorum. Az adam olsa da editörsüz çalışsa Miura ya da Inoue gibi çok daha güzel bir seri okuyacağımıza eminim.
One Piece'e HxH tadı katmayı engelleyen o şerefsiz editörleri. Pell'i bile öldürtmemişler, pişmanlıklarımdan diye anlatıyor E. Oda :(
Şu dram kasacam diye Shanks'ın kolunu alan editörler değil mi ? Ne çektirdiler bize:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık