Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Evim Evim Memleketim!

Elimdeki fotograflari bulamadim,internetten bululp atayim dedim.
doğduğum ve 13 yıl yaşadığım şehir kaşgar
Oturduğum evin fotoğrafını bulamadım ama bu tarz bi evdi

Ankara:D. Şuanda en az 4 sene Ankara da yaşayacağım. Boğucu İstanbuldan sonra Ankara iyi gelecek bünyeye.
Ankarayı bilmiyorum ama sevdiysen senin adına sevindim. :) Forumda Ankarada yaşayan çok sanırım.
Elimdeki fotograflari bulamadim,internetten bululp atayim dedim.
doğduğum ve 13 yıl yaşadığım şehir kaşgar
Oturduğum evin fotoğrafını bulamadım ama bu tarz bi evdi
Mimarisi farklı ve doğası harikaymış. :) Nüfusu kaç kalabalık galiba?

Yıllar oldu gitmeyeli ama bizim köy de çok güzeldir. Dağlar arasında akarsuların kenarında dağlık ve tarlalarla dolu bir doğu anadolu köyü. Hayvancılığı da 5-6 yıl önceye kadar çok canlıydı. Bulabilirsem bende bir kaç görüntü paylaşırım.

Doğudaki köyler, doğa harikası yerler de çok güzeldir ancak millet çekiniyor oralardan. Hele ki yaz döneminde yayla kültürü falan çok iyi bir gelenekti 15 yıl önceye kadar ama lanet olası terör çoğu şeyi aldı götürdü bizim oralardan.

Ankara:D. Şuanda en az 4 sene Ankara da yaşayacağım. Boğucu İstanbuldan sonra Ankara iyi gelecek bünyeye.
Seni de anlamış değilim, ne bekliyorsan artık bu şehirden.

Seni de anlamış değilim, ne bekliyorsan artık bu şehirden.
4 sene boyunca yaşadım içinde küçüklüğüm burada geçtiği için öyle bir duyguya kapılmış olabilirim ama ben aşırı kalabalık ortamları sevmiyorum benim sevdiğim şehir tipi modern yapıda olsun, ama derli toplu olsun Anakara da gördüğüm kadarıyla buna uyuyor.

Zamanında iki tane sineması olduğu söyleyen, güzel köyüm. Aslında resmi olarak kasabaydı ve biz köy derdik. Şimdi belediyelikten düştü ve gerçekten köy oldu.

Alt fotoğrafta kamyonun olduğu yer top sahasıydı. Bizim için Ali Sami Yen stadından farksızdı.

3milyon üzeriydi sanırsam ama vikipedide 340.000 yazıyor. bilgi yanlışı var sanırım.
Kalabalıkmış. Geçim genel olarak nasıl oluyor?
Zamanında iki tane sineması olduğu söyleyen, güzel köyüm. Aslında resmi olarak kasabaydı ve biz köy derdik. Şimdi belediyelikten düştü ve gerçekten köy oldu.

Alt fotoğrafta kamyonun olduğu yer top sahasıydı. Bizim için Ali Sami Yen stadından farksızdı.
Evler düzenli ve güzel yeşili de çok bence köy olması bir yandan iyi daha iyi korunur yeşili. :)

Kalabalıkmış. Geçim genel olarak nasıl oluyor?

Evler düzenli ve güzel yeşili de çok bence köy olması bir yandan iyi daha iyi korunur yeşili. :)
Böyle yeşil yok normalde, fotoğrafı artık nasıl bir anda çekmişlerse artık. 25 yıldır bayramları geçirdiğim yer.İlk defa bu bayram gitmedik köye, o da bana çok garip geldi. İnsan alıştığı şeyi bir farklı seviyor.

Benim doğduğum evin yarısı yağmur ve bakımsızlıktan yıkılmış durumda köyde, kendi kaderine terk edilmiş.:üzgünüm:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık