Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 61.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 141 38.8%

• Kullanılan toplam oy
    363
Adamın kurgu tarzı böyle. Sırayla çiziyor. Luffy, Zoro ve Killer'ı ön plana çıkardı. Sıra ikisine de gelecek.
Kurgu tarzına lafım yok zaten de kid yeni bir karakter değil ki, az çok ne yaptığını gördük. Bir iki hakisini gösterseydi fena mı olurdu, adamda fatihin hakisinin olduğunu bile kaidonun ağzından öğreniyoruz :D Çatıda ki herkes bir şeyler yaptı, sağ kolu killer bile daha çok iş yaptı dediğin gibi. Law her ne kadar bir şey yapmamış gibi gözükse de şuan çatıda lawın varlığı bile yeter. Adam support karakter sürekli bizimkileri arkadan destekliyor, direk öldürücü darbe vurmasını beklemiyorum açıkcası ben lawdan. Savaşı uzatacak birisi varsa o da lawdır, meyvesinin getirdiği yer değiştirme gibi avantajlardan dolayı. Ama kidin o meyveyle ne yapacağı gerçekten muamma. Adam metal toplayıp direk onla vuruyor :D herkes de buna göre yorumluyor ki haklılarda. E.Oda nın tarzı böyle sonradan ön plana çıkaracak kidi demek beklentiyle yorumlamaktır. Bir de şeyi merak ediyorum, mangaka kendisi açıklama mı yaptı da kid, luffynin rivali görülüyor? Merak ediyorum bu düşünce nereden çıktı.

En kötü neslin,en düz adamı. Yeteneği vasat. Egosu boş. Saldırıları düz .Tayfasi da 5 para etmez.
Bilen bilir ağır Zorocuyum.Ama Luffy kişilik olarakta yetenek olarakta, güç olarakta bunu 3 e katlar.

Bunun yerine Sanji'nin yukarda Bigmom'a asılmasını tercih ederdim.

Son düzenleme:
En kötü neslin,en düz adamı. Yeteneği vasat. Egosu boş. Saldırıları düz .Tayfasi da 5 para etmez. Bilen bilir ağır Zorocuyum.

Ama Luffy kişilik olarakta yetenek olarakta, güç olarakta bunu 3 e katlar.

Bunun yerine Sanji'nin yukarda Bigmom'a asılmasını tercih ederdim.
1. En kötü neslin en düz adamı yorumuna katılmıyorum en kötü nesil de düz adam yok bir kere..
2. Yeteneği vasat mı ? :d Oda'nın beyni mi küçük ?
3. Egosu boş değil, Moriah gibi adam tüm motivasyonu kaybetmiş ezilmiş. Kid ise sadece Moriah gibi Kaido'yu değil 3 İmparatoru da görmüş. Biri Kolunu almış, biri tayfasını rezil etmiş hala durmuyor, Pes etmiyor, Motivasyonunu kaybetmiyor. İnatçı bir canavar. Fatihin hakisi olan herkes istediği Ego'yu yapsın kaç adamda var zaten bu kumaştan ?
4. Saldırıları düz mü ? Dur bismillah adamın ilk gördüğümüz savaşı ve daha başlangıçtayız. Ameliyat Meyvesin'deki gibi estetik saldırılar bekleyemezsin bu adamdan. Ayrıca Punk Gibson'ın Gear3'ten farklı bir estetiği yok. Punk Rotten'in tasarımı da şekilsiz Gear 4'ten çok daha iyi.

Gerçek korsan tabirine uyan sayılı adamlardan biri. İradesi sağlam kaliteli bir karakter. Sağ kolunu ezikleyenler nasıl pişman olduysa Kid'i ezikleyenler de pişman olacaktır.

1. En kötü neslin en düz adamı yorumuna katılmıyorum en kötü nesil de düz adam yok bir kere..
2. Yeteneği vasat mı ? :d Oda'nın beyni mi küçük ?
3. Egosu boş değil, Moriah gibi adam tüm motivasyonu kaybetmiş ezilmiş. Kid ise sadece Moriah gibi Kaido'yu değil 3 İmparatoru da görmüş. Biri Kolunu almış, biri tayfasını rezil etmiş hala durmuyor, Pes etmiyor, Motivasyonunu kaybetmiyor. İnatçı bir canavar. Fatihin hakisi olan herkes istediği Ego'yu yapsın kaç adamda var zaten bu kumaştan ?
4. Saldırıları düz mü ? Dur bismillah adamın ilk gördüğümüz savaşı ve daha başlangıçtayız. Ameliyat Meyvesin'deki gibi estetik saldırılar bekleyemezsin bu adamdan. Ayrıca Punk Gibson'ın Gear3'ten farklı bir estetiği yok. Punk Rotten'in tasarımı da şekilsiz Gear 4'ten çok daha iyi.
Hocam butun yeni nesilden benim en az ilgimi çeken adam bu oldu.sahsi yorumumdur hepsi.

Manyetik meyvesi zaten filmlerde olsun,animasyonlarda olsun cok kullaniliyor.Asina olduğumuz bir meyve.Acikcasi daha cok hurda topla daha cok agirlik indir benim tarzim degil.

Luffy bu adam kadar kayip yaşasa,devam etmezdi.Zoro da.

Bizim tayfa hayallerini her zaman yanindakilerin degerinin altina koymuştur.Bunu oda Thriller'de Zoro üzerinden anlatti.Ayni seyi Luffy'de yapardi.

Yani bizim tayfa, tayfası su hale gelse kafayi yer. Bunun gibi tayfa gider kendi kalir durumu olmaz yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık