Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 61.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 141 39.3%

• Kullanılan toplam oy
    359
Wano sonu sadece P.up alan Zoro mu olacak? Kidd'in de bu arc sonu alacagini dusunursek parcalama olayi cok abarti kaciyor.
Zoro'nun arc sonu sağ kol seviyesine geleceğini düşünürsek normal bana kalırsa.Kid p.up alsa bile Zoro'nun kaç p.up alacağı bariz değil.Zoro ve Sanji'nin bu arcki p.upları sadece kılıç değiştirme ve kostüm olamaz.

Luffy kadar güçlüdür. İttifak olmamış olsa da Wano'daki nihai savaşta Law'dan daha çok fayda sağlayacak güçte bir adam. Öyle sanıyorum ki arc sonunda Luffy ve Kid'in eşit olduğunu göreceğiz. Dressrosa'daki Law & Luffy durumu olmaz.

Ezik la bu. One piece dünyasında metal kesmek çöp bir şey. Adam kuru demiri çekiyor. O da gücü yeterse. Mesela pxi çekemiyor kaldırıp fırlatamıyor, veya kontrol edemiyordu. Belki şuan gücü yeter bilemem. Ama bu çöp olduğu gerçeğini değiştirmez.

Zoro bir eliyle bunla oynarken diğer eliyle Killer'ı tokatlar.
Zoro üç veya iki kılıç stilleriyle yenemez Kid'i. Tek kılıç stiliyle alabilir ama. Çünkü biliyorsun Zoro kılıçlarını çabucak kaptıran biri. Kılıçlarını tek eliyle ya da dişleriyle kavrarsa uçar gider . Tek bir kılıcı iki eliyle sıkıca kavrarsa mümkün ama yenmesi.

Çünkü Kid çekecek kılıçları; Zoro iki eliyle tutacak izin vermeyecek uçmasına. Kid yine çekecek. Zoro yine izin vermeyecek. Sonra da hızlıca Kid'e koşup Kid'i kesecek.

Mesela Law olsa; iki eliyle kavrasa da kılıcını yenemez Kid'i. Çünkü çok cılız herif, kürdan gibi; ama Zoro iki eliyle kavrarsa izin vermez Kid'e

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık