Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

• Kullanılan toplam oy
    336
Başlıksız-3.png
Allahın zorbası, hayallerinde bile yenemeyeceği Shanks'a atarlanan Kaido'dan gelişine tek yiyen adamla, Koca Ana'nın mekanını kaosa sürükleyen, onun elinden kaçan, kaçtıkça kaçan Katakuri Reis'den geleceği görme dersi alan Luffy reisle kıyaslamayalım lütfen rica edeceğim.

2 sene önce Kid alırdı şimdi Luffy kazanır.

Ancak Kid öyle yonkoya tokat atıp kaçtım ehehe kafasında bir adam olmadığı için herkesle yüzleşmesini bilir.Zoro familyasından farksız olduğundan dolayı buraya kadar gelebilen adammışım dedikten sonra kol da verir bacakta verir.:a: Şansla kk olacak adam hiç değildir.Öyle korsan krallığı istemem yan cebime koy diyecek bir adamdır.Ana karakter olarak görmek isterdim.Ana karakter olsa Luffy'i ezerdi ancak Luffy'e ana karakter olmamasına rağmen ezilmez şu anda o kadar.

Kid kim köpek ki Luffy'i yenecek la. Gerçi Luffy'e yakın güçte ve yaşlarda bir korsan olması iyi olurdu ama bizimkisi azman. Roger'ın dengi Wb'ydi. Luffy tamam, o seviyeye gelebileceğini gösteriyor bizlere ama bu jenerasyonda varmı bir tane daha Wb veya Garp olabilecek birileri? Hiç sanmıyorum. Artık bu klasmanda adamların yüzüne bakmaz Luffy.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık