Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid & Trafalgar D. Water Law vs. Marco & Charlotte Katakuri & King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    103
Kid ve Law'ın saldırı gücü sağ kolların çok üzerinde.

Kid'in dayanıklılığı yine sağ kolların üstünde.

Law'ın zaten teleport gücü var.

Sağ Kolların, Kid'i kısa sürede indirecek saldırı gücü yok ama Law ve Kid, sağ kolları sınırına hızlı getirecek saldırı gücüne sahipler
İki yonkounun saldırı gücünü tanklayıp ölmeyen Zoro'nun King'in magma saldırısından nasıl kaçtığını hatırlatırım.Bagua saldırısını filan saymıyorum. Aynı şekilde King ve Marco Ikkoku saldırısından onlarca yiyip ayağa kalkacak seviyede adamlar. Kata zaten o saldırıdan k.haki ile rahat kaçar.

Kid ve Law aldı ama :)

Linlin bilinçli Kral haki kullanamıyordu değil mi ? Asdasdas. Kid ve Law, 3 sağ kolu yer sen de biliyorsun.
Diyemiyorum onu işte. Law ve Kid'in savaşı biraz da taktiksel bir savaşa döndü. Karakterler hep açık yakalayıp hasar vuruyor. Hani normalde bire bir de o atakları yediremezler gibi duruyor. Hasar güçleri tehlikeli noktada. Ama bir Luffy vs Kaido gibi değil.

O yüzden 3 sağ kola salt güçle baskın gelemezler. Çünkü güç anlamında BM'ye baskın gelmediler. BM açık verdi ardına zincirleme kombi ataklar yiyecek. Ardını toplayacak biri yok.

3 sağ kol ise birbirinin ardını iyi toplar.

Hemen hepsi neredeyse aynı lig gibi geliyor bana.

Marco Kid Law Zoro King Katakuri. Bunlar aynı ligte. Birbirlerine göre özellikleri değişiyor. O yüzden aralarında tam stratejik bir savaş döner. Law, Kid, Zoro atak yönleri ile daha baskın hale geldiler.

Diyemiyorum onu işte. Law ve Kid'in savaşı biraz da taktiksel bir savaşa döndü. Karakterler hep açık yakalayıp hasar vuruyor. Hani normalde bire bir de o atakları yediremezler gibi duruyor. Hasar güçleri tehlikeli noktada. Ama bir Luffy vs Kaido gibi değil.

O yüzden 3 sağ kol salt güçlü baskın gelemezler. Çünkü güç anlamında BM'ye baskın gelmediler. BM açık verdi ardına zincirleme kombi ataklar yiyecek. Ardını toplayacak biri yok.

3 sağ kol ise birbirinin ardını iyi toplar.

Hemen hepsi neredeyse aynı lig gibi geliyor bana.

Marco Kid Law Zoro King Katakuri. Bunlar aynı ligte. Birbirlerine göre özellikleri değişiyor. O yüzden aralarında tam stratejik bir savaş döner. Law, Kid, Zoro atak yönleri ile daha baskın hale geldiler.
Hem diyon ki üç tane King, Kaido etmez. Hem de 2 tanesi İmparator alan adamlar bunlarla aynı ligte diyon anlamadım gitti.

İmparatorlara peynir ekmek gibi sağ kol aldırılan dönemlerden buraya geldik demek.. vay be. O kadar argüman sunup uğraşmıştım.. ama Kid ve Law'ın zaferi tek başına yeterli oldu. Daha sağ kol övmeme gerek kalmadı millet sağ kolcu olmuş duygulandım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık