Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel vs. Amazon Lily

Olabilir demiş zaten kesin olur dememiş, potansiyelinin öyle olduğuna bende inanıyorum ama olamama ihtimalide vardı. Mesela Luffy ile karşılaşmayıp mavi denize inseydi ve Grand Line in ikinci yarısına kadar ilerleseydi tecrübesi Caribou kadar olacaktı.
Ben, seni rencide etmemek için "olabilir" ifadesini kullandım.
Gerçeği " Olur " olacaktı.
Üzgünüm :/

Valla Enel her zamanki tavrını sergilerse teke bile gidebilir. Ama Luffy'e yenildikten sonra darbe alabileceğini anladıktan sonra saldırılara daha temkinli yaklaşacaktır her türlü saldırıadan kaçabilecek hızı ve hakisi var. Hancock hariç diğer gacılarıda çok uğraşmadan indirebilir ama Hancock'u yenermi bilemiyorum kafayı kullanıp kaçak dövüşürse hiç darbe almadan indirir belki Hancock'u ama darbe alırsa ordan sonra işi çok zor olur Hancock yener.

Oda confirmed that if Enel were actually a wanted pirate, he might have a bounty that could possibly be as high as 500,000,000 (which means he could have the second highest known bounty in the series, after the former bounty of Portgas D. Ace, 550,000,000

http://onepiece.wikia.com/wiki/Enel

Yanlış dedin, ' Olabilir ' diyor burada.
Kafa Değerinin 500 ... olacağından bahsediyor. Hadi " Olabilir " desin . Farklı bir anlamamı çıkıyor ?
Olabilir , Olacağından bahsetmek , Olur , başlar , ... adam bir ifade kullanmış.
Mavi denizde olsa idi Kafa değeri 500 ... olurdu (senin çevirin olabilirdi ) farketmiyorya neyse :/
Şimdi tartışmamızın sonucu olarak ;
Ben 500.. değerinde olurdu diyorum .
Sen 500 olamaz diyorsun.
Peki.

icdedpeople

Bir şey soracağım: Enel'le alıp veremediğiniz nedir :D Arkadaş herkesle vs. yaptı Enel bu sitede. Ve sürekli bir Enel'i ezme derdi var. Ezilmiyor arkadaş işte, Enel hala Enel; yani tayfanın Grand Line'da karşısına çıkan en güçlü düşman:tmm:

Mantra yeteneği üst seviyede enelin Ayrıca luffy ile dövüşürken bile luffye altını kitleyip yollamıştı. Mantra + yüksek seviyede hız kendisini dokunulmaz yapar o adada.

Roronoa Zoro

E. Oda onaylı,serinin en sağlam mantrasına,serinin en iyi hareket kabiliyetine,yüksek tahrip gücü ve dayanıklılığa sahip,kendini hayata döndürebilen,muhteşem zeki bir insan o adanın tek kelimeyle elinden öper.Luffy'e kaybetmesinin en büyük sebebi ciddiyetsizliği ve Oda'nın basiretsizliğidir,kendi kurduğu kuralları hiçe saymış,fail'ın kralını yapmıştır.Sbs'leri okursanız ödülünün mavi denizde 500'den başlayacağını görürsünüz.

Enel gibi narsist bir adamın Hancock'dan etkilenebileceğine pek ihtimal vermiyorum. Mavi deniz insanlarını küçümsememesi gerektiğini biraz da olsa anlamıştır da. Haki nedeniyle evet darbe alır ama bu adam duran kalbini meyve gücüyle attırabilen, gözlem hakisini akıllıca kullanan biri. Salar voltunu, yenilmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık