Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel vs. Amazon Lily

Forumda şu Enel ve crocodile kadar "potansiyel" e güvenilerek abartılan adam yok,hadi crocodile neyse de Enel ne yapmış bu kadar yüceltiliyor anlamadım.İkisi de tırt işte

Uçan_Terlik

öyle çekilip uzaktan uzaktan vurur demek saçma bana göre luffy ve tayfaya karşı yapardı ama yapmıyor adam çok değil hancock'un iki tekmesine bakar yenilmesi.

Monkey :D Luffy

enel tehlikeli sadece hancock vs si olsaydı düşünürdüm(bence hancock alır o ayrı konu hakisi meyvesi dövüşü ve tecrübesiyle ama zorlanırdı enelin meyvesi ve hakisi tehlikeli) ama komple haki bilen ve doğuştan savaşçı binlerce kişinin arasında zor ama daha iyisi enel vs sanderiosa kardeşler daha başabaş olur tahminimce orda enelin şansı daha yüksek

Monkey :D Luffy

hancock ne kadar hakiyi iyi bilsede adamın meyvesi muazzam. Bu adamı luffy hariç kimsenin kolay kolay durdurabileceğini sanmıyorum. El thor saldırısı yerle bir etmeye yeter de artar bile. Haritadan silinir cam belt:D her ne kadar hancock fanı olsam da hancockla enelin karşılaşmasını istemem:D enel o güzelliği mahveder:of:
orası öylede enelin en büyük sıkıntısı darbe alınca affalaması o yüzden enelin ağzına ağzına vurabilen çoğu karakter öne geçiyor ama dediğin gibi o güzellik biraz yamulurdu:)oda baktı ki bu meyveye sağlam hakili ve güçlü bir bünyeye versek luffyden başka kise yenemeyecek ondan araadan çıakrdı bence şöyle enel skypeiadapek gelişemedi o hakili oklardan biri enele isabet etse enel çok dayanamaz lufyden yediği tekme yumruklar bile adamı follofoş ediyordu ki luffy ne power up vardı ne g2 ne haki

Bizim sitede de haki kullanan herkes, her logiayı duman ediyor arkadaş, anlamadım gitti. Logiaya vurabilmek tek mesele değil ki. Vurunca da esaslı vurmak gerek.
Enel dediğimiz adamın hızına en fazla Kizaru yetişir, o da ışık tabanlı olduğundan. Enel gelip adanın ortasına bile düşse, mantrası sayesinde bütün saldırıları görür, duyar ve çok hızlı olduğundan her hamleyi de atlatır. Gerisi de onun muazzam saldırılarına kalmış. Devasa saldırılarından birini kullanarak adayı haritadan silebilir. Çizik bile almaz diyebilirim Enel için, yeteneklerini akıllıca kullanırsa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık