Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel & Borsalino vs. Sakazuki & Marshall D. Teach

EneL kizarumu Akainu teachmı?

• Enel-kizaru

Kullanılan: 34 30.4%
  • Akainu-teach

Kullanılan: 78 69.6%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    112
Bu arada Wb orada daha güçlü saldırı istese de yapamazdı. Adamın halini görmüyor musunuz yav? Elinden gelen neyse Teach'e patlattı ama yetmedi işte. Şu sahneden nasıl bu kadar çok farklı yorum çıkıyor anlayabilmiş değilim.

Biz bunun benzerini Law-Dof için söylerken böyle demiyordun ama. :/ Mes saldırısı çok enerji harcıyormuş falan fıstık bir şeyler söylüyordun. :artiz:
Eeeh yani Law ile bu aynı mı.Law'un meyvesini enerjisini götürüyor o teknikleri için enerji lazım bu 1
İkincisi Mes için haki de lazım rakibin hakisini aşacaksın.O durumda Law ne kadar haki kullanabilir tüm hakisini harcamış zaten.Doflamingo ondan daha güçlü bir adam çok hakiye ihtiyacı var karşısında beyazsakal gibi kendinden daha zayıf birisi yok.

Resmi çeviri denen Viz'e göre WB diyor ki "Affedin evlatlarım, bu aptalın işini bitiremedim."

Adam açıkça Teach'in işini bitiremedim diyor. Yani yapamamış, yapmadı değilmiş.

Bitiremedim demesi yine açık kapı bırakıyor. Yapamadım demesi kendini bir nebzede olsa tutmadığı anlamına gelmiyor. Sonuçta Teach'in öyle yalvarmasının nedeni de oydu.

Adam zaten ölmüş nerdeyse, bir zahmet Teach'i de bitiremesin

Bunu Teach'in başarısı olarak göstermek...

Şunu Akainu ile dövüşürken söylemiyorsunuz nedense... Varsa yoksa Akainu WB'nin yüzünün yarısını aldı, başka bir şey yok. Adam öldüydü hani...

Akainu bu kadar övülüyor, Teach bir o kadar görmezden geliniyor.
Burdaki haliyle önceki halinin farkını ayırt edemiyorsan sorun .

burda sadece bıyığını traşlamıyor, net şekilde belli değil mi ne olduğu.

Kral

Bir kalbe yeterli seviyede şok uygularsan durur, aynı şekilde de durmuş kalbe şok uygularsan tekrar hareket edebilir. Normal şartlarda 1 milyon voltu kalbine yiyen bir op karakterinin ekstra durumları yoksa ölmesi gerekir. Örn Robin kafasına yedi ve yere yığıldı. Normalde ölmesi gerekirdi. Gura gura işin dayanınıklılığıyla alakalı bir saldırı bence. Normal şartlarda parçalaması gerekirken Teach belki haki kullanarak belki sadeece dayanıklılıkla bunu geçiştirebildi. Ama atıyorum zehir yediğinde ölüyordu adam. Ben elektiriğin de zehir gibi güçten ziyade etki konusunda olacağını söylüyorum.

Zoro Sanji Ossan Robin wiper vs. bunları öldüremedi hatta kısa bir süre sonra ayağa kalktılar ama Enel tekleyip geçti zaten yani saf dışı kaldılar diyebiliriz. Mesela Luffy'ye yaptığı saldırıların hiç birini bunlara yapmadı çünkü gerek duymadı. Yapsaydı öldürebbilir miydi bence öldürürdü. Ha yine de elektiriğin gücünü görebldik mi hayır, o konuda katılıyorum.

Maalesef neticeye baktığımızda elektirik sadece bir kaç geçici iz bırakıyor insan vücudunda.
One piece evreninde olduğumuzu unuttun galiba.:(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık