Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Yakışıklı One Piece Karakteri

En yakışıklı karakter?

• Kullanılan toplam oy
    289
Kabak'ı ilk çıktığı bir süre zarfında kadın sanmıştım yaka bağır açık olduğu halde. Onun için yakışıklıdan daha çok güzel denebilir.
Kabak'ı ben de ilk gördüğümde kadın sanmıştım. :good:
Berserk'deki Griffith'e benziyor. Onu da kadın sanmıştım. :)

Her biri yağuşuklu birer sexy boy, ama Cavendish özellikle güzel/yakışıklı olması çizilmiş bir karakter.
Oyum Cavendish'e! Çok can yakar reyiz.:a:
Adam can yakamıyor ki :)
Kim bunu görse Cavendish-sama diyip bayılıyor. Oda-sama erkekleri kadınlardan çok daha iyi çiziyor sanki.
Hancock da güzel olması için çizilmiş ama Robin-chwan daha güzel gibi.

Yakışıklılıktan ziyade Karizmatik karakterler olarak açsaydın Crocodile 1. olurdu ama burada kız yüzlü Cavendish'e oylar gider.

Kabak'ı ben de ilk gördüğümde kadın sanmıştım. :good:
Berserk'deki Griffith'e benziyor. Onu da kadın sanmıştım. :)

Adam can yakamıyor ki :)
Kim bunu görse Cavendish-sama diyip bayılıyor. Oda-sama erkekleri kadınlardan çok daha iyi çiziyor sanki.
Hancock da güzel olması için çizilmiş ama Robin-chwan daha güzel gibi.
Oda onu kadın çizim teknikleriyle çizmiş zaten.

Shanks yada Sabo. Sanırım Shakns diyeceğim. Alevli muz diyecek halimiz yok :rolleyes:
Ankette niye yeşil torba yok sence? :rolleyes:

Bu arada ankette Ace, Senor ve Sabo yerine başkaları olmalıydı. Bunlar pek yakışıklı tipler değil. Gayet sıradan tipler. :/
Hand island filminde Sanji'ni korkuttuğu bi denizci eri vardı, o eleman bunlardan daha yakışıklıydı. O niye yok listede. :artiz:

Bu arada listede hiç denizci de yok. Niye hep tipsiz bu denizciler. Bi Rosi var bir de Garp aklıma gelen. Bir de şu isimsiz denizci eri işte. Gerisi hep eldivenle sevmelik. :(

Oda onu kadın çizim teknikleriyle çizmiş zaten.

Ankette niye yeşil torba yok sence? :rolleyes:

Bu arada ankette Ace, Senor ve Sabo yerine başkaları olmalıydı. Bunlar pek yakışıklı tipler değil. Gayet sıradan tipler. :/
Hand island filminde Sanji'ni korkuttuğu bi denizci eri vardı, o eleman bunlardan daha yakışıklıydı. O niye yok listede. :artiz:

Bu arada listede hiç denizci de yok. Niye hep tipsiz bu denizciler. Bi Rosi var bir de Garp aklıma gelen. Bir de şu isimsiz denizci eri işte. Gerisi hep eldivenle sevmelik. :(

Burda ki Luffy'dir aslında.:D

Bu daha da iyi.:D

Mihawk gözleriyle bir adım önde mi ne ama Zoro'nun aurası da farklı gibi. Bir yandan da Shanks ciddi olduğu zaman başka oluyor. Law'da fena değil, dövme falan şekil. Dof'un da gençliği idare eder deyim.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık