Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Vasıfsız Naruto Karakterleri

Sizce Hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    229
Sakura şifacı olarak işini gayet iyi yaptı bence, zaten ondan farklı bi beklentim de yoktu ama ANBU'lar çok özel gösterildiler ve bu özel olma durumları bize hiçbir şekilde hissettirilemedi.

Oturup Shippuuden ve Boruto Sakura'yı savunabilirdim ama çok uzar gibi hissediyorum :). Hepsi kendince bir şey yaptı aslında ya.

10 kuyruklu tarafından fırlatılan tahta*

Neji ile aynı yıl eğitim gören insanlar .s hani Neji'nin dahi olduğu yerlerde puhahahaha

Kesinlikle katılıyorum. Neji baştan sona abartılmış bir balondu hem de en kötülerinden. Yaptığı tek jutsu da Beyblade izlerken öğrendiği Topaç Topaç no jutsu idi...
Neji’nin akrabaları şuan dünyada terör estiriyor.

Neji ile aynı yıl eğitim gören insanlar .s hani Neji'nin dahi olduğu yerlerde puhahahaha
Kiba, Shikamaru falan gezegen mi atıyormuş ?

Naruto ile Sasuke bile atmıyor. Ve Naruto ile Sasuke . Ashura ve Indra reenkarnasyonları ... Bununla nasıl rekabet etsin adam ?

Keko detected. And Terminated. Şimdi çekilebilirsin.

Kiba, Shikamaru falan gezegen mi atıyormuş ?

Naruto ile Sasuke bile atmıyor. Ve Naruto ile Sasuke . Ashura ve Indra reenkarnasyonları ... Bununla nasıl rekabet etsin adam ?

Keko detected. And Terminated. Şimdi çekilebilirsin.
Hele hele laflara bak Naruto ile Sasuke gezgen atmıyormuş puhahahah

Ne Naruto ne de Sasuke'ye bu kadar abanılmamıştı serinin başında. Neji'nin eziklediği Rock Lee üflese topaç gibi dönermiş Neji .s

Bir de keko falan diyor hadsiz ahahaha

9.53'ten sonrasını iyi izle kekosavar öğrenecek çok şeyin var. Başka yerlerde de Naruto ile Sasuke gezegen fırlatmıo falan deme lütfen. Ben senin garip hareketlerini insan gibi karşılıyorum ama başkaları senle dalga geçebilir :(

Edit: şimdi düşündüm de senin kapasitende biri "gezegen fırlatıyorlar" cümlesinde demek isteneni anlamamış ve bunu gerçekten de Dünya'yı, Mars'ı fırlatmak gibi yorumlamış olabilir. O yüzden zorunlu bir açıklama yapayım: Büyük enerji kütleleri gönderiyorlar demek bu. Kal sağlıcakla.

Hele hele laflara bak Naruto ile Sasuke gezgen atmıyormuş puhahahah
Sen kendi laflarına bak önce. Ayrıca bana kanıtla her hangi bir gezegen atıldığını ve senin abartı yapmadığını. Kanıtla.

Kaldı ki sen "Neji ile aynı yıl eğitim alan insanlar" dedin. Naruto ve Sasuke demedin. Hala gezegen atan Kibayı bekliyorum. Lütfen kanıtlar mısın kardeşim ? Ya da safsata yaptığını kabul et.

Ne Naruto ne de Sasuke'ye bu kadar abanılmamıştı serinin başında. Neji'nin eziklediği Rock Lee üflese topaç gibi dönermiş Neji .s
Serinin başında hem Naruto hem Sasuke'nin ekran süresi daha fazla . Ve narutodaki potansiyelin aşırı olduğunu defalarca söylediler. Sasuke'nin nasıl bir dahi olduğu da defalarca söylendi. Neji hatta yenildi Naruto'ya nasıl naruto ve sasuke .. Nejiden geride kalmış övgü ve başarı konusunda ? NEyin butthurt'u bu anlamadım ama kendince yazıp çizip kendin oynuyorsun seride olanlarla alakası yok.

Başka yerlerde de Naruto ile Sasuke gezegen fırlatmıo falan deme lütfen
Gezegen mi fırlamış orada ? Kaldı ki Naruto ve Sasuke çoook özel vakalar.

Kakashi'den eğitim aldılar
Sonra Sanninlerden Eğitim aldılar
Sonra Killer Bee'den biri, Itachi'den biri eğitim aldı.

NAruto senjutsu, Sasuke dojutsu öğrendiN

Naruto kuramayı kullandı, Sasuke Susanosunu
İkisi de Rikudo senninden güç aldı
İkisi de Rikudo Sennin'in oğullarının reenkarneleri

Neji bunlara nasıl yanıt versin ? Kusura bakma da bu niye Nejiyi balon yapsın. Konoha 11'inin alayı Naruto ve Sasuke gibiymiş de bir Neji geride kalmış olsa anlarım. Nasıl bir kuyruk acın varsa artık :D :D

Ayrıca ne zamandan beri dahilik = güç oldu.

Kakashi, 4. Raikage'nin binlerce katı daha dahi bir adamdı. Çocukken bile. Hadi yensin bakalım :D

Ben senin garip hareketlerini insan gibi karşılıyorum ama başkaları senle dalga geçebilir :(
Senden garip hareket yok meraklanma.

Neji, Lee olayına gelince. Savaş Arkında bile Lee rüyalar alemine gidince Naruto ve Neji'yi yendiğinin rüyasını görüyor. Hatta zaman atlaması sonrası KAzekage'yi kurtarma arkında Neji'yi hala geçemediğini söylüyor. 6 Kapı Açabilen Lee, hala Neji'yi yenememiş. Neji kendi jenerasyonun da genin iken direkt jonin olan tek adam.

Bunun tarihte olduğu tek kişi Hiruzen.

Neji bu arada babası çok genç yaşta öldüğünden ve de alt aileden olduğundan kimse bununla ilgilenmiyor ve de eğitmiyor. Her şeyi uzaktan izleyerek, deneyip yanılarak kendi öğreniyor. Naruto dövüşünde Neji Kaiten yapınca Hiashi ayağa kalkıyor bu çocuk bunu nasıl yapıyor diye. Her gün Hİashi tarafından eğitilen Hinata savaş arkında hala kaiten yapamıyordu.

Neji genin iken 64 vuruş yaparken. Hinata savaş arkında 32 vuruşu nefes nefese anca yapabilmişti.

Neji,neredeyse Hinatayı öldürecek iken sahaya olaya müdahale etmek için 4 Lider Jonin iniyor. Görevli Hakem Hayate'nin yeterli olmayacağını düşünmüşler demek ki dördü birden. Hayate'de Jonin bu arada.

Neji'nin Naruto, Sasuke, Sakura kadar iyi eğitmenleri olmadı. Gaara ve Naruto gibi bijuusu ya da babadan kalma güçleri yoktu. Naruto ve Sasuke gibi birilerinin reenkarnesi değildi.

Bu isimlerin ardından da jenerasyonunun en güçlüsüydü zaten. Databooklarda da böyle geçiyor. 16 yaşında bu seviyede biri nasıl vasıfsız ? 6 Kapıya yenilmiyor :D

Sırf sen hater'ısın diye karakter vasıfsız olmuyor işte. Yaylan şimdi. Başkaları kiminle dalga geçer bilemem de :D Ben sendeki bu saçma söylemlerle daha çok geçerim o kesin :D :D

Yazar dikkatini tamamıyla uchiha ve sharingan'a yönlendirdiyse bunda Neji ya da Lee ya da diğer Konoha 11 üyelerinin suçu ne ki :D En vasıfsızları diyebileceğimiz tenten bile eline sağlam bir silah geçince neler yapabileceğini gösterdi savaş arkında. Boş boş konuşup, abartarak gerçekleri çarpıtmışsın bunun da adına mizah demişsin .... Sonra da hadden bahsediyor. Klasik boomer.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık