Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] En Tutkulu FanSavar

En Tutkulu FanSavar?

• Kullanılan toplam oy
    164
Konunun adı fan savar la, bilmem kaç ay öncenin mesajı. Fan savar ne demek ? Neyi savacak adamlar ? Neye bağlayacam başka ?

Yok ben bıktım sizin bu mesajlardan az ara veriyorum okuduğunuzu cidden anlayamıyonuz.
Konu sahibi hater dememek için öyle yazmış kardeş. :) Adam açıklıyor bak.
Öyle az da değilsiniz ya, neyse.
Yahuu Ne taktınız şu kavramlara bee.
2 konununda açılış amacı belli en aşırı olanları seçiyoruz. İnsanlar oylarken birbirine gömmesin diye. Adamın biri geldi biraz önce diğerlerine boş diyor misal. Fansavar dedik göze hoş gelsin dedik. Zaten olay biraz geyik dönsündü amaç mangada yok bu hafta zaman geçsindi. Kavram kargaşasına düşmemeniz gerekirdi. Çünkü zaten dünden hater konusu açılacağı belliydi. :( Hater diyince insanlar hemen savunmaya geçmesin ve oradan kişilikler üzerinden tartışmaya dönmesin diye sebebi yoksa, bir tek siz akıllı değilsiniz. Kavramın karşılığı olmadığını bizde biliyoruz. :(
Ayrıca başlıktan da yürüsen “kaç tane fanı var da kin bağladınız” diyerek yine bunun fanlarına sebep olduğunu söylüyorsun. Ace’i sevmeme nedenimiz Ace, fanları övünce de gereken cevabı alıyorlar, bu yüzden savruluyorlar. Fanlarına sebep kin duyma değil mesele. :)

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık