Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi

Güzel bir serinin 4. kitabı. Son kitabı da çıktı, yakın zamanda da çevrilir. Başlamak isteyenler gönül rahatlığı ile başlayabilir.

Bi Witcher klasiği, ilk kitaptan daha güzel. Sırada 3. ve ilk roman olan, ''Elflerin kanı'' var.
Yennefer'a hastayım yav.
Ula ben de bütün hafta bir şeyi unuttum diye diye dolanıyordum, benim profile attığın mesaja cevap vermeyi unuttum. Kitabı bitirmişsin. 3. kitabı aceleye getirme, ben getirdim, şimdi bekleyeceğiz bakalım yarım yıl. Kader Kılıcı'ndaki gittikçe artan melankolikliği, ağırlığı çok beğenmiştim ben, hele sonlara doğru Geralt'ın halini çok güzel yansıtmış yazar. Kitabın sonu zaten çok güzel. Eğer oyunları oynamışsan birkaç şeye böyle değil miydi bu diyebilirsin, sonraki kitaplarda açıklanıyor sıkıntılı yerler.

Filibeli Ahmed Hilmi - A'mak-ı Hayal. Muazzam bir kitap. Türk Edebiyatı'nın en önemli eserlerinden birisi bana göre.
Maalesef çoğunluk bilmez. Okullarda okutulmaz. Kitabın bir tasavvuf yolculuğunu anlatması bunların sebebidir muhtemelen.
Kitap için tasavvufi-fantastik diyebilirim sanırım. Çok değişik bir kitap. Dili de çok güzel.

Filibeli Ahmed Hilmi - A'mak-ı Hayal. Muazzam bir kitap. Türk Edebiyatı'nın en önemli eserlerinden birisi bana göre.
Maalesef çoğunluk bilmez. Okullarda okutulmaz. Kitabın bir tasavvuf yolculuğunu anlatması bunların sebebidir muhtemelen.
Kitap için tasavvufi-fantastik diyebilirim sanırım. Çok değişik bir kitap. Dili de çok güzel.

Merak ettirmeyi başardın.:) Daha önce de tavsiye edilmişti bana. Biraz İhsan Oktay Anar kitapları havası aldım tanımlamandan. Okuduğum kitap bitince buna başlayayım artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık