Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sıkıcı Ark

En Sıkıcı Arc?

• Kullanılan toplam oy
    247
Oden fb si olmasa (O da Roger hatrına cidden önemli şeyler öğrenildi) Wano'dan çok sıkılıyorum. Okuyup geçiyorum :(

Senelerini ve hangi arc olduklarını kesinlikle hatırlamıyorum ancak 8 sene ve 4 sene önce olmak üzere seriyi iki kere baştan bitirdim. 2 kere izlemiş olmama rağmen Thriller Bark o kadar sıkıcıydı ki aklımda en ufak bir detay bile kalmamış bu arc ile alakalı. Balık adam arcında en azından tayfanın güçlerini Punk Hazard'da Law'ı falan gördük ama Thriller Bark ne kadar gereksizdi öyle. Sadece Brook'un geçmişi tayfada gözlerimi dolduran tek flashback'tir başka hiçbir olayı yok.

En sıkıcı arc Skypiea. duygusuz ve dış dünyadan bağımsız olduğu için animesini atlamıştım.
En çok oy verilen Balıkadam adası hiç sıkıcı değildi bence. Senaryosu kaliteli olmasa bile tayfanın değişimini görmek güzeldi.

Bence bunun güncel takip etmek ile de alakası var mesela bm nin arcı okurken çok sıkıcıydı ama wanoyu okurken bm arcını toplu olarak izledim her ne kadar saçma kısımları olsa da gayet eğlenceli güzel bir arctı. Wano bitip baştan bakıldığında yine benzer bir şey olabilir bence.

Çünkü Wano'nun sıkıcı olmadığı tartışmaya açık değil.
Manasız bir düşünce. Oden karakterinden de sözde nefret ediliyor ama herif %75 oy almış. Bence sıkıcı bir arc falan değil Wano. Tek günahı 2 yonkou içermesine rağmen sıradan bir arc tadında gitmesi ve bunun da doğal olarak bir hayal kırıklığına uğratması. Üstelik bitmiş bile değil. Duruma göre Skypea-Thriller Bark, ya da Dressrossa Alabasta kalibresinde olabilir. Finalde çok muazzam şeyler olursa düşük ihtimal Water 7'yi bile zorlayabilir. Bu saydığım 3 ligde öyle kötü değil. Ben şahsen WCI'da Wano'da olduğundan daha fazla sıkıldım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık