Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Serinin, En Sevmediğiniz Yönü?

Gelişiyor adam yav laf etme o kadar, son birkaç sayıda bile epey ilerledi.
Banane. Önceki 100 küsür sayıda beni hayattan soğuttu o adam.:artiz:
İlk 50 sayıda geçen hikayeyi anca animede görünce anladım doğru dürüst. Kaç kere bırakıp yeniden başladım seriye sürekli ucunu kaçırıyorum diye. :artiz:

Banane. Önceki 100 küsür sayıda beni hayattan soğuttu o adam.:artiz:
İlk 50 sayıda geçen hikayeyi anca animede görünce anladım doğru dürüst. Kaç kere bırakıp yeniden başladım seriye sürekli ucunu kaçırıyorum diye. :artiz:
Babası manga ilk çıktığında bayağı gömmüş İsayama'yı zaten "Bu çizimle kim okur bunu, boş iş" falan diye. Var herkesin bir kusuru.

Babası manga ilk çıktığında bayağı gömmüş İsayama'yı zaten "Bu çizimle kim okur bunu, boş iş" falan diye. Var herkesin bir kusuru.
Okuduk ya.
Biz okuduk.
Çünkü hikaye çok güzeldi.
Levi güzeldi. Hange güzeldi. Armin güzeldi. Erwin güzeldi.
Okuduk ya. Animesi yokken okuduk.
Animesi çıktı gene okuduk.

O yüzden her türlü gömme hakkına sahibim. Çünkü çok kötüydü.
Ama öyle böyle değil. Çok kötüydü. :artiz:

Naruto: her şeyin bir şekilde rayına gireceğini bilmek. Naruto nun boş boş sözler vermesi sakuranın ve sasukenin peşinde dolanması.

Bleach : ichigonun ezik halleri. Kendine bir an çok güvenip sonraki bir olumsuzlukta çökmesi. Pek çok karakterin hiçbir özelliğini göremememiz serinin oldu bittiye getirilmesi.

Gintama: sazae-san formatı. Son arkın bu denli uzaması. Ha bir de otae.

One piece : bu seri hakkındaki olumsuz düşüncelerim her geçen gün artıyor yazmaya kalkmak bile eziyet geliyor.

Khr: dünyanın en saçma mafya konulu hareketli görseli. Buna harcadığım zamana öyle böyle ah vah etmiyorum.

Snk: şimdilik can sıkıcı bir yanına denk gelmedim. Büyük ihtimalle de finale kadar da gelmeyeceğim. Ama finalde saçmalarsa ağır söveceğim.

Bnha: o yüzde bir milyonluk vuruş neydi öyle ya? En gıcık olduğum olay. One piecete de çok oluyor bu. Düşman o sırada hiçbir şekilde yenemeyeceğin biriyse sakla birader çok çizmek istiyorsan o adamı. Ama komik duruma düşürme. Bakugo nun tavırları da todorokinin tavırları da acayip sinir bozucu. O yer çekimci kızın yüzü suyu hürmetine bir de all might hatrına katlanıyoruz işte.

Soul eater: bu kadar güzel bir seriyken bu kadar boktan bir final vuruşu. Ve maka nın o Allahın cezası seslendirmeni. Kim bu kadına müsaade etmiş de seslendirmen olmuş gidip sormak istiyorum neden diye.

Nana: Nerdesin lan Allahsız? Sen değil, asıl nana. Sen gelme hachi, kyuu, juu!

Kino no tabi : yeni sezonun geldi diye öyle sevinmiştim ki... O güzelim örneği dahi olmayan seriyi tekrardan yapma cüretini gösterenlere iki çiftten çok lafım var ah ulan.

Tegami bachi : on numara konusu çizimleri olan cilli gibi seriydi. İki sezon boyunca lanet ana karakterin her türlü sulu gözlüğüne katlandım. Sawashiro miyuki bile kurtaramadı o karakteri o derece sinir bozucu biri. Gel gör ki koskoca iki sezon geçmesine rağmen ( 50 bölüm) gidilmesi gereken şehre gidemedikleri gibi bir daha yeni sezonu da gelmedi. Ne diyeyim şimdi sana ben? Kavas!

Rainbow: o iki şerefsizin gebermemesi. Çok az karakterden bu denli nefret etmişimdir. Ishihara ve Sasaki yazdım isimlerinizi. Serinin ilerleyen bölümlerinde eski ağırlığını kaybetmesi başladığı kalitede devam edememesi.

Tsubasa : ya iyi çocuksun da şu misugi ye yapılanları unutmayacağım. Gönlümüzün kralı o. Oynadığı kısa süre içinde nankatsuyu nasıl paspas ettiğini unutursak kalbimiz kurusun. Sahaların prensi sen en iyiydin!

Pokémon : ilk sezonda oluşturulan muhteşem karakter tasarımlarının bir daha yanından dahi geçilememesi. Hadi buna ses etmiyorum o kaliteye çıkmak cidden zor. Ama bu kadar önü açık bir konu nasıl çoluk çocuk izlesin diye hiç edilir be! İlk sezon kadar olmasa da iki ve üçüncü sezon pokemonlarının da gideri vardı. Toplamda üç jenerasyon normal Pokémon legendary ve post legendaryler ile muhteşem bir distopya hikayesi kurulabilecekken her bölümü birbirinin aynısı yirmi sezon çekmek en hafif tabirle fuşki yemektir.

Beyblade : böyle malca bir dövüş mantığı kimin aklına gelmiş lan? Güldük eğlendik çocuktuk biz de çevirdik mahallede de birader harbiden nasıl nereden aklına geldi topaçları çarptırmak.

Avatar: korra sezonu. Tam anlamıyla lüzumsuz. İlk sezon zaten gayet güzeldi. Biraz sonrası gösterilse yeterdi. Ha bir de anne nerde?

Fairy tail : Seni nasıl unuttuk yav? Erza. Bu kadar itici karakter zor bulunur. Zerre samimiyet görmediğim yılışık tonla karaktere sahip bir çeşit garabet.

Dragon Ball: ilk serinin o güzelliği çok az seride vardır. Naruto için söylenen bunun için de geçerli. Dur o tekniği yapma gezegeni mi yok etmek istiyorsun!!!! Yav üff...

Kuroko: final zone. Hadi onu geç lan o adamı niye ağlattın.

Usagi drop : dünyanın en tatlı serilerinden biriydi lanet sapık bir mangaka içine etmeden önce. Cidden ellerin titremedi mi yav

Clannad after story : ilk sezonunun her saniyesi

Yeter yoruldum

Boku no Hero Academia: ana karakterin birden güç yumurtlaması.

One Piece: yavaşlığı, verilen aralar, çizilmeyen dövüşler ve en önemlisi hikaye için karakterin güç seviyesi ve kişiliğini hiçe saymak.

HxH: Anladınız siz onu.

Shingeki no Kyojin: mükemmelllll.

Nanatsu no taizai: güç dengesi, her ölenin geri gelmesi.

One piece: Doğru dürüst fight çizememesi.2 yıl zaman atlamasından sonra Luffy'nin Polat Alemdar'a dönüşmesi.Aslında 2 yıl aradan sonra her şeyin cıvıklaşması da söylenebilir.
Berserk:Kaç senede kaç bölüm çıktı?Yoksa seri süper hiç bozmadı düşünüyorum da keşke op de böyle olsaydı geç olsun güç olmasın.

Pokémon : ilk sezonda oluşturulan muhteşem karakter tasarımlarının bir daha yanından dahi geçilememesi. Hadi buna ses etmiyorum o kaliteye çıkmak cidden zor. Ama bu kadar önü açık bir konu nasıl çoluk çocuk izlesin diye hiç edilir be! İlk sezon kadar olmasa da iki ve üçüncü sezon pokemonlarının da gideri vardı. Toplamda üç jenerasyon normal Pokémon legendary ve post legendaryler ile muhteşem bir distopya hikayesi kurulabilecekken her bölümü birbirinin aynısı yirmi sezon çekmek en hafif tabirle fuşki yemektir.
XY, XY&Z sezonları en güzel sezonlardı. Bir daha o kaliteye çıkacağını sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık