Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Serinin, En Sevmediğiniz Yönü?

Kimi sevsek ölüyor serzenişin de enteresan, benim en sevdiğim yönüdür :D Zevkler ve renkler işte. Ama One Piece'in o yönüne bayılıyorsundur muhtemelen sonuçta kimse ölmüyor :oleyo:
Fazla one piece maruz kaldimdandir :D bi kac tane baya sarsan ölüm oldu aot da. uzuldum. Yoksa Zorodur Sanjidir Usoppdur ölse guzel olur tabii. Karsi degilim:rolleyes:

One Piece - Yanlış bulduğum, kızdığım, sevmediğim her şeyin temelinde Oda'nın üşengeçliği yatıyor. Gereksiz şeylere aşırı yoğunlaşıp seriyi kusursuz hale getirecek hamleleri yapacak istek ve azimden aciz olması tüm bunları çok rahatlıkla yapabilecekken yapmaması canımı sıkıyor.

HSDK - Ölümüne dövüşmeye tangayla giden geleneksel japon kadınları, 15 yaşında hücum botu kıvamında memeleri olan liseli ergenler ve ölümüne echhi yeri gelir insanı gelmiş geçmiş en muazzam dövüş mangasından soğutur.

MHA - Gereksizlik abidesi yürüyen basur kacchan (malın adını unuttum) ve buna tapan ana karakterimiz. Ana karakterin gücünün ve potansiyelinin ciddiyetine bir türlü varamayan gereksiz kahraman topluluğu. Hala daha ana hikayeye temel oluşturabilecek ve seriyi yıllarca götürebilecek ciddiyette bir düşmanın veya oluşumun olmaması. Olanlar bence yetersiz.

HxH - Slow motion konuşan dayının varlığı. Günceldeyken o bölümlerde sinirden çıldırdığımı bilirim. Tabi seriyi bir anda bitiren arkadaşla tatlı geliyordur belki söylenmesi.

Gantz - Komple son arcı ve o arcta yaşanan her şey. Onun haricinde tapılası bir seridir herkese tavsiye ederim.

Veritas - Devam etmemesi.....

İppo - Karaktersiz mangakanın İppo'yu soktuğu halle bilmem kaç yıllık emeğinin ırzına geçmesi.

Daha böyle çok vardır da şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Naruto:Son savaş biraz saçmaladı ara veripte dönüp bitirse çok daha iyi olurdu yorulduğu dönemde bitireyim artık diye çizdiği bir savaştı.

Boku No Hero Academia
Midoriya'nın en güçlü Quirk ile başlaması ve Quirk'i kullanamadığı dönemlerde bile en güçlü olacağını hissettirmesi. Son power up olayından sonra seriden soğudum.

Naruto:
Naruto ile Sasuke'nin arasındaki basit problemin çözülmesinin 500 bölüm sürmesi. Sakura denen saçma yaratık. Naruto tüm ana karakterlerini sevmediğim tek seri sanırım.

Hunter X Hunter
Karınca arcının gereksiz uzun olması. Overrated bir arc dediğimde hep tepki çekmem. :(

Tower of God
Baam'ın gördüğü her şeyi içine alması.

One Piece
Zoro fanları

Gintama
Sona doğru çok fazla ciddileşmesi.

Nichijou
Seriyi izleyen tek türk olmam. Kimse ile bu güzel serinin goygoyunu yapamamam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık