Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz İhtiyar

Jiraiya aslında oldukça sempatik karakter ama ben çok ısınamadım. Oyum fanı olduğum Ray-san'a gitti.

Mahir'in isteği üzerine hortlatıyorum konuyu.

Rayleigh ve onun çakması Jirou iyidir. Olaylara karışmıyorlar, emekliliğin tadını çıkarıyorlar. İlla olacaksa bir iki müdahale edip gene köşelerine çekiliyorlar.
Onun haricinde Garp, Wb ve Ichiryuu yüzüne bakmayacağım karakterler. Netero dede ve Yamaji'ye ayrı ayrı saygılarımı iletiyorum burdan.

Mahir'in isteği üzerine hortlatıyorum konuyu.

Rayleigh ve onun çakması Jirou iyidir. Olaylara karışmıyorlar, emekliliğin tadını çıkarıyorlar. İlla olacaksa bir iki müdahale edip gene köşelerine çekiliyorlar.
Onun haricinde Garp, Wb ve Ichiryuu yüzüne bakmayacağım karakterler. Netero dede ve Yamaji'ye ayrı ayrı saygılarımı iletiyorum burdan.
Jirou ile Rayleigh bir mi yahu, yapma etme. :( Jirou her zaman değer verdiği insanların yanında olan, onları koruyup kollayan birisidir. Komatsu'yu ölümden döndürdü, Toriko'yu GW'de kurtardı, Setsuno'yu da festivalde kurtardı. God'ın ortaya çıkacağı zamanlarda ise mutlak suretle yarışa iştirak edecek, bu taa 60. bölümde açıklanıyor. Rayleigh ise daha kankasının oğlunu kurtarmayı bırak nasıl siyaseten katledildiğini ekranlardan izliyor. :(

Jirou ile Rayleigh bir mi yahu, yapma etme. :( Jirou her zaman değer verdiği insanların yanında olan, onları koruyup kollayan birisidir. Komatsu'yu ölümden döndürdü, Toriko'yu GW'de kurtardı, Setsuno'yu da festivalde kurtardı. God'ın ortaya çıkacağı zamanlarda ise mutlak suretle yarışa iştirak edecek, bu taa 60. bölümde açıklanıyor. Rayleigh ise daha kankasının oğlunu kurtarmayı bırak nasıl siyaseten katledildiğini ekranlardan izliyor. :(
Ne yani, çıksın birebir aynı mı çizsin? :(
Konsepti almış süslemiş işte. Eskilerin terör estireni, şimdilerin sarhoşu. :/
Rayleigh de tayfayı kurtardı ve Ace'i kurtarmaya gerek duymadı çünkü biliyordu bir şekilde kurtulacağını. Kurtuldu da ama işte sen o kadar kişinin emeğini boşa çıkart, hatta hayatlarını tehlikeye at. İyi ki gitmemiş. :(
Jirou seride yaşlılar arasında sevdiğim tek karakter sanırım. :S

Yaşlı karakterlerin çoğunu sevdiğim için seçim yapamadım. Yabancıya gitmesin diye Oak'a vereyim dedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık