Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz İhtiyar

Jiraiya, yolda Muten Roshi Sama'yı görse, diz çöküp üstat kulun köpeğin olam 1-2 teknik göster der. :S Muten Roshi sama çok görmüş geçirmiş bir zat. Misal şu sahne;

Bunun dışında kendi geliştirdiği tekniği bile var adamın: Pafu Pafu :cool:

İhtiyardan çok kız fenaymış kız:ehe:
Tamam bu daha sapık olsun ama Jiraiya başkaydı mangakası bu Narutonun zaten bi karakter yaratmayı biliyor, ama bu konuda da döktürüyor hani.

Sapıklık konusunda Roshi-sama'nın yanına kimse yaklaşamaz, bize animede burun kanamasının ne anlama geldiğini öğreten büyük usta :tmm:..

Muten Roshi samanın yanında esamesi okunmaz. :T
muten roshi-sama efsanedir ama db ilerleyip,dbz oldugunda muten efsane degil kaplumbaga terbiyecisi olarak kaldı.yani serinin, en azından manganın orjinal bütününe bakarsak, muten roshi benim güldürü ve sapıklık, ayrıca orjinallik kıstaslarımı karsılasada gücten büyük eksi aldı.

- netero,yama-ji,jirou,ichiryuu,garp,wb,oonoki,midora bunlar güclü adamlar.

ama diyorum ya, bana deseler bir tanesini deden sec, jiraiyayı secerim.adam bildigin yüregime işlemiş.yoksa wb veya garptan birini secmek ankette daha kolay iş, one piece fanı olarak.yinede itachi ve jiraiya, one piecete bile bulunmayacak kalitede harika karakterler :good:

hala samidare dinlerim, alttaki resmi gözlerim gördügünden beri.

Jiraiya. Ne zaman adını duysam Naruto'da bulunduğu bölümleri arşivimden bakıp izlemeye çalışıyorum, parça parça. Serinin mangakası bile o kadar saygı duyuyor ki bu karaktere, herkesi geri getirdi halde Jiraiyanın ölümüne, mirasına duyduğu saygısından dolayı geri getirmedi.

Karizması , hal ve hareketleri , ses efekti , ilk göründüğü sahne , roger'ı anlattığı anlar , vs. vs. vs. = Tüyler tiken tiken. :respect:

Birkaç tane efsane karakter var aralarından birini seçmek zor ama aramızdan erken ayrıldığı için Jiraiya sensei diyorum ben

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık