Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Başlangıç Pokemonu

En sevdiğiniz başlangıç Pokémonu Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    77
Öte yandan taa o zamanki varsayımama göre green de bulbausar red de charmender blue da squirtel avantajlı oluyor gibi bir çıkarımım vardı ama tabii tamamen efsane olma olasılığı yüksek.
O benim için de efsane halen daha ama sanmıyorum öyle bir şey olduğunu. Leaf greende de bitki güçlü deniyordu ama asıl olay bazı pokemonların firede varken leafda olmaması ya da tam tersi durumda olması.

Avantaj sağlıyor ama elli vuran bir saldırı. Hem geoude üstüne onixi yenmek biraz rakibin mal mal hareket etmesine bağlı :D kakuna kesip level kasmaya uğraşmak da bir tercih de bıktırıyor adamı. Kaya ateşe karşı üstün olduğu için de çok geçmeden paket oluyorsun zaten. İşin kötü tarafı o bölgede yakaladığın türler de uçuş, böcek hep kayadan tek yiyecek türler. Bu yüzden illa ki charmander ile başlıyorsan Gary ile ikinci kez dövüştüğün pokemon ligi yoluna girmeden önceki çimenliklerden mankey yakalamak en mantıklısı. Low kick ile patır patır indirebiliyorsun onixi.
Ben oradan Mankey alıp gidiyorum hep yoksa o rozet zor.

Pikacu da oyunda inanılmaz güçsüzdü ya. Ayar ediyordu beni. 6 tane 30 lvl pokemonum var diyelim. En dandigi pikacu mu olur ya? Çok üzmüştü beni. :(

Bu oyundaki en sevdiğim 2. pokemon ise Golduk'tı. Mağarada önüne geleni indiriyordu adamım. Sahi bu oyunları telefondan oynayabiliyor muyuz?

Net Torchic ya. Tabii Torchic halinden dolayı değil de, ileride geleceği halden dolayı istiyorum.
Yok böyle bir asalet ya.
Ekstra olarak, Torchic hali de tatlı. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık