Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Ayar Verme Sahnesi

En ayarlar ayarı?

• Zoro'nun Usopp ayarı

Kullanılan: 48 18.3%
  • Dadan'ın Ace ayarı

Kullanılan: 38 14.5%
  • Shanks'in denizcilere ayarı

Kullanılan: 84 32.1%
  • Enel'in Zoro'ya ayarı

Kullanılan: 33 12.6%
  • Croco'nun Tashigi'ye ayarı

Kullanılan: 13 5.0%
  • Croco'nun Vivi'ye ayarı

Kullanılan: 30 11.5%
  • Law'ın Tashigi'ye ayarı

Kullanılan: 6 2.3%
  • Zoro'nun Monet'e ayarı

Kullanılan: 39 14.9%
  • Smoker'ın hükümete ayarı

Kullanılan: 22 8.4%
  • Luffy'nin Enies Lobby ayarı

Kullanılan: 58 22.1%
  • Diğer

Kullanılan: 13 5.0%
  • Franky'in Blueno'a ayarı

Kullanılan: 17 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    262
@RedTeroR Yahu burada kalkıp dergi için anket belirlemiyoruz. Geyik olan bir anket bu, resmiyet aramanın anlamı yok yani. Ayar imajı çizilen sahneleri ekledim işte. Bahsettiğin Kizaru olayında haklısın ama, ortada ayarlık bir durum yok bana göre de.
Ben sana bi söz söylemiyorum zaten bence Enel'in olması da gayet yerinde ama bazılarına neyin ne olduğunu söylemezsek çıkıp bir iki yorum sonra Zoro'nun her önüne gelenden ayar yediğini iddaa etmeye başlayacaklarını gördüğüm için müdahale ettim.
Düşünsene adamlar bir birine laf atıp Kizaru olayına bile ayar durumu çekiyorlar ne diyeyim yani :gamyon:
Yoksa ben bilmiyor muyum Enel'in olayının sırf Zoro'nun ağzı yere değsin diye çizilmiş olduğunu.
Neyse daha fazla baltalamayalım konuyu...

İddaa ettiğini becerememek başka birşey ayar vermek başka. Kısaca şunu yapmam dedi ama onu yapmak zorunda kaldı, işte tamda buna ayar vermek denmez. Enel zaten birine ayar vermeye çalışmıyor.
Ayar dediğiniz şey karşılıklı olur yani biri bir laf eder diğeri onu aklıyla, zekasıyla yada gücüyle indirir bu ayardır.

Ha bana kalsa bunun konuşmasını yapmazdım çünkü Enel'in yaptığı ayar vermek kelimesinin bire bir karşılığı olmasa bile baya mort etmiştir Zoro'yu ama çıkıp yok Kizaru yok şu yok bu olayına girdiğiniz için yazmak istedim. Yani en yakın ayar olayı Enel olsa bile tam anlamıyla ayar denmez ayar istiyorsan Franky'nin ayarı gayet yerinde.
Not: Ayarın genelde nasıl kullanıldığı ile ilgili bir kaç ünlü örnek bu sitede var.
Uzattıkça uzat. Zoro laf etti, Enel de gücüyle indirdi Zoro'yu ve baya da karşılıklıydı.
Aslında karşılıklı da değil, üst üsteydi. Zoro altta, Enel üstteydi. :(

Zoro ben tanrıya dua etmem dedi mi, dedi.
Zoro tanrıya secde etti mi, etti.
Bölüm sonu. :(

Ben sana bi söz söylemiyorum zaten bence Enel'in olması da gayet yerinde ama bazılarına neyin ne olduğunu söylemezsek çıkıp bir iki yorum sonra Zoro'nun her önüne gelenden ayar yediğini iddaa etmeye başlayacaklarını gördüğüm için müdahale ettim.
Düşünsene adamlar bir birine laf atıp Kizaru olayına bile ayar durumu çekiyorlar ne diyeyim yani :gamyon:
Yoksa ben bilmiyor muyum Enel'in olayının sırf Zoro'nun ağzı yere değsin diye çizilmiş olduğunu.
Neyse daha fazla baltalamayalım konuyu...
Bu kadar fan olunmaz ve kardeş. Kabul et ayar yedi.

Bu kadar fan olunmaz ve kardeş. Kabul et ayar yedi.
Son dönem üzerine çok mu geliyorlar, hemen fan diye girmişsin işin içine :hhh:
Sana tarihin en büyük ayarını göstereyim hemde karşılıklı laf dalaşı bile var :gamyon:
Bu birinci sayfa orta panele dikkat et
http://oku.mangaframe.com/read/one_piece/tr/0/671/page/15
Bu ayar sayfası :hhh::hhh:
http://oku.mangaframe.com/read/one_piece/tr/0/671/page/16

Not: Ama adam insaflıymış bak kafasına basmamış...

Olabilir kabulleniyorum ben. Sen kabul etmiyorsun.:(
İyide kabul etmeyeceğin bişey yok ortada :D direk CC'ye söylenilen bir söz ve ardından gelen yüzyılın ayarı var, sen Zoro'nun Enel'in yüzüne söylediği bir söz yada o dövüş esnasında Enel'e sana diz çökmem dediğini göster ben de kabul edeyim :bilmem:

Bir daha yenilmeyeceğim demişti ama onu saymıyoruz herhalde.
Şimdi benim sana ayar verebilmem için öncelikle senin bana bir söz söylemen yada herhangi başka bi ilişkimizin bire bir olması gerekmez mi ?
Zoro sözleri Enel'e söylemedi.
Enel Zoro'nun kafasına o sözler yüzünden basmadı.
Gelişen olaylar sonucunda Zoro söylediği sözleri ağır bir şekilde yemek zorunda kaldı ama ortada ayar yok.
Ve bunlara rağmen diyorum ki bu ankette olması normal çünkü ayara çok yakın bi durum var ve gayet birinciliğe de oynayabilir.

Şimdi benim sana ayar verebilmem için öncelikle senin bana bir söz söylemen yada herhangi başka bi ilişkimizin bire bir olması gerekmez mi ?
Zoro sözleri Enel'e söylemedi.
Enel Zoro'nun kafasına o sözler yüzünden basmadı.
Gelişen olaylar sonucunda Zoro söylediği sözleri ağır bir şekilde yemek zorunda kaldı ama ortada ayar yok.
Ve bunlara rağmen diyorum ki bu ankette olması normal çünkü ayara çok yakın bi durum var ve gayet birinciliğe de oynayabilir.
Afedersin beni ciddiye alma diye eklemem lazımdı. Hani o kadar ciddiye alınacak bir şey değil bence.

Afedersin beni ciddiye alma diye eklemem lazımdı. Hani o kadar ciddiye alınacak bir şey değil bence.
Bence de değil zaten ilk yorumdan bakarsan anlatmak istediğim başka bişeydi daha doğrusu bi kaç arkadaşın kendi arasında yaptıkları muhabeti baltalamak istiyordum baltaladım da iyi oldu :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık