Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Animeler

Ana seri ve bir gaiden inmiş olarak duruyor zaten. Diğer Gaiden serisini indirmemiştim zamanında, daha Ecthelion çeviriyi bitirmemişti o zamanlar, ben de animearşivcisinden indiriyordum. Daha koymamıştı yani o bölümleri. Kafamda bir izleme sırası var ama sen ne önerirsin? Gaidenleri öne mi almak gerek? Yoksa çıkış sırasına göre mi izlemek gerek?
Önce direk 110 bölümlük seriyi izle, sonra Gaiden. Zaten gaiden'inde ilk 14 bölümü iyi ;)

Aslında ana serinin ilk 2-3 bölümünün daha ayrıntılı ve tekrar çekim filmide var ama gerek yok bence

Önce direk 110 bölümlük seriyi izle, sonra Gaiden. Zaten gaiden'inde ilk 14 bölümü iyi ;)

Aslında ana serinin ilk 2-3 bölümünün daha ayrıntılı ve tekrar çekim filmide var ama gerek yok bence
Onu da indirdim. Ovurture to a New War. Hem ana seriden önce My Conquest is Sea of Stars izleyin deniyor, ondan hiç bahsetmedin. İzleyen kime sorsam öyle diyor yani.

Onu da indirdim. Ovurture to a New War. Hem ana seriden önce My Conquest is Sea of Stars izleyin deniyor, ondan hiç bahsetmedin. İzleyen kime sorsam öyle diyor yani.
O film gereksiz ve tekrar diye biliyorum. Direk ana seriyi izle sen, overture falanda gerek yok.

Şöyle olur, Overture filmini izlersin, ilk iki bölümü es geçersin ama gerek yok.

O film gereksiz ve tekrar diye biliyorum. Direk ana seriyi izle sen, overture falanda gerek yok.

Şöyle olur, Overture filmini izlersin, ilk iki bölümü es geçersin ama gerek yok.
My conquest is sea of stars tekrar film değil galiba ha. Ovurture ilk 2 bölümün remake ve film olarak hali tamam da, diğeri öyle değil büyük ihtimalle. Yanlış olmasın.

My conquest is sea of stars tekrar film değil galiba ha. Ovurture ilk 2 bölümün remake ve film olarak hali tamam da, diğeri öyle değil büyük ihtimalle. Yanlış olmasın.
Benim aklımda pek kalmamış o filmde, önemli olsa kalırdı aklımda ;)
Sen izle, sorun yok yani :p

Ben seriyi tekrar izlemeyi düşünüyordum bu aralar, şu yeni çekimi çıksın bir bakayım bakalım.

Efsane 4'lüm; Pokemon, Digimon, Beyblade ve Yugioh'tur. Bu 4 animenin yeri ben de çok ayrı.

Bunların dışında One Piece en sevdiğimdir ve ilk sıradadır. Sonrası da FMA, Gintama, D. Gray Man, Naruto, Bleach vs. diye gidiyor. Aslında bir kaç tane daha olacaktı ama şimdilik aklıma gelmedi.

Shijou Saikyou no Deshi Kenichi
One Piece
Naruto
R. Kenshin
Ninja Scrool
High School D x D
High School of the Dead
Claymore
Hajime No İppo
Maken Ki
Psychopass
Hajimete no Gal
Kyou kara Ore wa!!
Black Clover
Great Teacher Onizuka
Drifters
Hokuto no Ken
Monster Musume no Iru Nichijou
Nyan Koi
Ojisan to Marshmallow
Prison School
Rokka no Yuusha
Sakatamoto desu ga
Salaryman Kintarou
Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai
Space Adventure Cobra
Sukeban Deka
Takarajima
Bunların hepsi sevdiğim animeler

One Piece
Hunter x Hunter(2011)
Steins; Gate
Tsumiki no Ie
Lovely Complex
Hellsing Ultimate
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Skip Beat!
Güncelleme yapıp tekrar bir sıralama yapacak olursam;
Gintama
One Piece'in belli bir kısmı
Hunter x Hunter(2011)
Tsumiki no Ie
Steins; Gate
Hotaru no Haka
Lovely Complex & Skip Beat
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Hellsing Ultimate
Toki wa Kakeru Shojo

Çöp Listesi:
Tokyo Ghoul
Shougeki no Souma
Ao Haru Ride
Ookami Shojo to Kuro Ouji

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık