Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Korkusuz Karakter

En Korkusuz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    142
@Erkan12

BBnin Akainudan kaçmasıyla Dofun Tsurudan kaçması veyahut Kaido ismini duyunca verdiģi tepki yahut Şikiliği bırak denilince verdiği tepki aynı şey. Hepsindeki ortak çekince korku değil eldekini kaybetme çekincesi. Olayları bu şekilde değerlendirmek gerek. Dofun cesur olması için birini öldürmesine gerek yok, BB ise WBden tırstı bildiğin öldürüleceğini anlayınca baba ben senin oģlun değil miyim diye numara çekti. Dofun böyle bir yalvarma sahnesi yok en azindan. :)

@Erkan12

BBnin Akainudan kaçmasıyla Dofun Tsurudan kaçması veyahut Kaido ismini duyunca verdiģi tepki yahut Şikiliği bırak denilince verdiği tepki aynı şey. Hepsindeki ortak çekince korku değil eldekini kaybetme çekincesi. Olayları bu şekilde değerlendirmek gerek. Dofun cesur olması için birini öldürmesine gerek yok, BB ise WBden tırstı bildiğin öldürüleceğini anlayınca baba ben senin oģlun değil miyim diye numara çekti. Dofun böyle bir yalvarma sahnesi yok en azindan. :)
Gemide yalvaran kimdi ? Fujitora bana yardım etmedi, pişman olacaksınız diye boş boş konuşan Doflamingo değil miydi ?

Bir tarafta Shichibukai'lığa ihtiyacım yok, Sengoku,Garp alayı gelsin diyen Teach, diğer tarafta aman Shichibukai'lığım gitmesin, hemen CP0'ı çağıralım, Fujitora bana yardım etsin de şunları yenelim diyen Doflamingo.

Fark açık. Yok halen Akainu'dan kaçtı diyeceksen, Tsuru'dan kaçacağıma bin defa Akainu'dan kaçarım. Kaldı ki bu adam bir Yonko, Akainu'dan kaçacak bir durumu olsa yeni dünyanın 4'te 1'ni yönetemez.

Ace konusuna zaten cevap bile vermedin,
Ace'in nesine cevap vereyim, demişim zaten Kaptan varken yancıları yazmak yanlış diye, daha ne cevabı istiyorsun.

Konu en cesur kaptan değil, en cesur olmak için kaptan olmak gerekmiyor,.
Ben sana ne zaman ''kaptan olmak'' gerekir dedim ? Şu lafı işinize geldiği gibi anlama işini en güzel Zoro fanları yapıyor, tebrik ediyorum.

Ben dedim ki ; ''Zoro'nun Kaptanı varken, Zoro'ya laf düşmez'' ... Olay kaptan olup olmamak değil, bir ortamda o adamın kaptanı varken yancısının öne çıkarmanın yanlış olmasıdır.

Bu adam her türlü Luffy'yi kabul etmiş zaten, ne dese yapıyor, siz kendi kendinize gelin güvey olup adamı Luffy ile kıyas içerisine sokuyorsunuz. Zoro her fırsatta Pica'ya olsun, Balık adam adasında Haoshoku şovu sonrası olsun Luffy'yi övüyor, Luffy için Mihawk'a diz çöküyor. Zoro'nun Luffy ile kıyaslanacak bir durumu yok. Ben bundan bahsediyorum. Olay kaptan olup olmamak değil, olay Zoro'nun kaptanı olup olmamak.

, Buggy mevzusunu ben misal olarak yazdım çünkü Buggy korkak bir adam, tayfasında cesur bir adam olsa o konulur ama Buggy konulmaz. Konunun mevkiyle falan alakası yok. .
Şimdi hiç lafı kıvırma. Buggy o Impel Down kaçaklarının hepsinden cesurdu, adamlar Marineford'a gitmemek için herşeyi yaparken, Buggy bu fırsatı kullanıp risk aldı ve onları yönetmeyi başardı. Sen dedin ki Buggy korkak ve kaptan ama tayfasında ondan cesuru vardır, bilmeden verdiğin bir örnek elinde kalmış oldu. Buggy'nin tayfasında Buggy'den cesuru olsa zaten onu takip etmez, Marineford'a gitmek için Buggy'nin onları yönlendirmesini beklemezdi.

Tutarlı olması gereken sensin, her konuda Zoro ile Luffy'yi kıyas edecek kadar saçmalıyorsun, sadece sen değil tabii, bir grup Zoro fanı da var, asıl bunların tutarlı olması gerek. Zoro kendisi Luffy'yi överken, bir grup Zoro fanı Luffy'ye karşı antilik yapma peşinde. Madem Zoro fanısın, o zaman Zoro'nun yaptığı gibi Luffy'ye saygı duyacaksın. Yok Zoro fanı değilsen o zaman anlaşılır, ama hem Zoro fanı olup, hem Luffy düşmanı olmak tutarsızlığın ağa babasıdır.

Son düzenleme:
Luffy'yi saymayalım. Yine forum bilgeliğini konuşturmuş WB'yi lider yaparak. :D

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık