Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Korkusuz Karakter

En Korkusuz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    142
Luffy korkusuz elbet ama en'liği değişir kişiden kişiye. Konu zaten objektif olunacak bir konu değil. Bu ankette herkes sevdiğine oy atar ama Luffy'nin savunulduğu kadar ateşli bir şekilde savunulmaz hiçbir seçenek:p Neyse bunda da Luffy'i birinci yaptınız hayırlısıyla darısı öteki anketlere:D
En denilemez tabi ki ama nedeni ondan güçlülerin olması.Wb hayvanat neyden kimden korksun.Luffy haki bilmeden bile kimlerle kapıştı.Smoker istisna ki o korku değil dokunamıyor ne yapsın.Ama haki öğrendi tashigi üzerinden taşı vurdu sonra kapışırız diye.Korkuyor olsa amiral olduğunu bildiği halde fuji ye rest çekmezdi.En denilemez de sen çok gereksiz gömmüşsün biraz sadece o kadar :D

Dostum sen bana takılma. Benim demek istediğimi anlamadın sanırım. Ben dünden beri diyorum ki Luffy'yi sayanlar Zoro'yu neden saymıyorlar? Onlara göre Zoro, BM ve Kaido ile aynı anda savaşmaktan korkmuş. Tayfayı falan düşündüğü yok yani. Bildiğin Usopp gibi korkmuş ama konu Luffy olunca tayfayı düşünüyor diyorlar. Ben bunu açığa vurmak için yazıyorum dünden beri. O kadar tutarsızlar ki böyle üstlerine gidince cevap veremiyorlar.

Ayrıca senin mantığın da yanlış. Olumsuz bir örneği olumlu bir örnekle yok sayamazsın. Croco'da korkmadı, çaresini buldu. Smoker'de korktu, kaçtı. Zoro nasıl ki Mr.1 dövüşünde haki açtı, efendime söyleyeyim nefesini falan duydu, Luffy de kaçacağına bir yolunu bulsaydı.

Ben Luffy'ye korkak demiyorum. Bu dediğim de yazdığımla çelişmiyor. Derdimi anladıysan neden dediğimi de anlamışsındır.
Zoro seride ki korkusuz karakterlerden biridir bana göre. İlk mesajımda da belirtmiştim. Luffy'nin Smoker'dan kaçtığı sahneyi ben ciddiye almıyorum. Bana göre komedi sahnelerinden biri. Crocodile örneğini bunu yapmış birisi olarak neden Smoker'dan korksun ki? mesajını vermek içindi. Eyyorlamam bu kadar.

Luffy fan tarafı da aynısı diğer karakterler için yapıyor. Eşit takas gibi bir şey işte.

Herkesin kendince değerlendirmesi vardır. Sen o zaman Croco dersin ama Teach kadar korkak diye gömülen başka birini görmedim ben bu forumda. Akainu karşısında tüm tayfa kaçtı diye. Ama aynı adam Mf'de meydan okudu herkese. Etki tepki bir nevi.

Karşı çıkmak için demiyorum ama görende Rayleigh Luffy'yi çocukluğundan beri tanıyor sanır. Bir olayda gördü ve kendince çıkarım yaptı. Ana karakter övücü sözler bunlar.

Jack gibi adamlar var bu seride. Kimseden korkmasa bile Garp'tan korkuyor.
Teach'in korkak diye yaftalanacağı sahne Newgate ile yaptığı dövüş sahnesi olabilir anca. Ağzından çıkan Beyazsakal'a karşı kullandığı cümleler acınası cidden. Lakin Akainu sahnesi mantıklı düşüncenin getirisi, adam kesinlik görmediği komplike gelecek bir olaya kalkışmadı sadece. Her neyse konu başka yönlere çekilecek diyip sonlandırıyorum konuşmamı.

En denilemez tabi ki ama nedeni ondan güçlülerin olması.Wb hayvanat neyden kimden korksun.Luffy haki bilmeden bile kimlerle kapıştı.Smoker istisna ki o korku değil dokunamıyor ne yapsın.Ama haki öğrendi tashigi üzerinden taşı vurdu sonra kapışırız diye.Korkuyor olsa amiral olduğunu bildiği halde fuji ye rest çekmezdi.En denilemez de sen çok gereksiz gömmüşsün biraz sadece o kadar :D
Haha ben kabul ediyorum gömdüğümü:p İğne deliği buldum oradan vurdum:D Yoksa Luffy'de korkmaz Ace'de. WB'de Roger'da. Çok var korkmayacak adam. Ama şiki bambaşka bir iş yaptı ondan ona attım ben:sapkali:

Dostum sen bana takılma. Benim demek istediğimi anlamadın sanırım. Ben dünden beri diyorum ki Luffy'yi sayanlar Zoro'yu neden saymıyorlar?.
Çok basit. Luffy varken Zoro'ya gerek yok o sebepten. Bu Beyazsakal varken Marco, Roger varken Rayleigh, Doflamingo varken Vergo, Blackbeard varken Shiryu, Kaido varken Jack, Shanks varken Beckman demeye benzer.

Zoro'nun ankette olması bile saçma. Luffy var işte onun ağa babası, oy verilecekse, Zoro'nun diz çöktüğü adama oy verilir, gidipte diz çökene değil.

Doflamingo'nun bu ankette pek bir işi yok gibi. Adama Shichibukai'lığı bırakacaksın diyince yüzü mahkeme duvarına döndü, peşine Amiral düşmesin diye türlü oyun çevirdi, bu mu cesaret ?

Asıl cesaret budur.

Hani nerde cesaret, göremedim bir türlü? BBnin ordaki tutumu artık istediģimi elde ettim, lordluğa ihtiyacım kalmadı açıklamasından ibaret. Keşke WBnin ayaģını yalarkenki sahnesini de atsaydın da gerçek cesareti görseydik. Yahut 10 km öteden Akainunun silüetini gördüğunde gösterdiği cesareti yollasaydın anlardık cesaretin ne demek olduģunu. :)

Çok basit. Luffy varken Zoro'ya gerek yok o sebepten. Bu Beyazsakal varken Marco, Roger varken Rayleigh, Doflamingo varken Vergo, Blackbeard varken Shiryu, Kaido varken Jack, Shanks varken Beckman demeye benzer.

Zoro'nun ankette olması bile saçma. Luffy var işte onun ağa babası, oy verilecekse, Zoro'nun diz çöktüğü adama oy verilir, gidipte diz çökene değil.
Kaptanına denk bir kılıç ustası diz çökmez %40 ortak olur Rayleigh gibi. :D

En korkusuz kaptan yazıyor da ben mi görmüyorum? Bu 1.

Korsanların Kralı varken diğer hiçbir korsan yazılmamalı o halde. Bu 2.

Marco örneğini verip Ace'yi görmezden gelmişsin işine gelmediği için. Ben Luffy,Ace diyenler neden Zoro demiyor demiştim başta. Bu 3.

Şimdi misal Buggy korkak. Tayfasında adını bildiğimiz korkusuz bir adam olursa söyleyemeyecek miyiz sırf kaptan değil diye? Anket o şekilde açılmamış ki. Sen neyden bahsediyorsun? Bu 4.

Diz çökme muhabbetinin de konumuzla alakası yok yine. Bunu her yere yazıyorsun da bir anlam ifade etmiyor. Bu da 5.

Hani nerde cesaret, göremedim bir türlü? BBnin ordaki tutumu artık istediģimi elde ettim, lordluğa ihtiyacım kalmadı açıklamasından ibaret. Keşke WBnin ayaģını yalarkenki sahnesini de atsaydın da gerçek cesareti görseydik. Yahut 10 km öteden Akainunun silüetini gördüğunde gösterdiği cesareti yollasaydın anlardık cesaretin ne demek olduģunu. :)
O cesaret değil aptallık olur, Teach Marineford'da alayına meydan okuyup, gücünü göstermiş, meyvesini çalmış, tayfası ile şovunu yapmış. Akainu ile dövüşmesine ne gerek var. Amacına ters düştüğünden geri çekildi. WB'yi öldüren kim, Teach. Doflamingo kayda değer kimi öldürmüş, Rosinante'yi, sonra Tsuru'yu görünce kaçan kim, Doflamingo. Teach'i eleştireceksen tutarlı eleştir, adam Garp + Sengoku'ya meydan okumuş, Doflamingo daha Shichibukai ünvanını bırakmaktan aciz birisi. Fujitora bana yardım etseydi kazanırdık diye ağlanıp duran bir adam.

En korkusuz kaptan yazıyor da ben mi görmüyorum? Bu 1.
.
Kaptan varken yancılara iş düşmez, yazıldı diye doğru olacak değil.

Korsanların Kralı varken diğer hiçbir korsan yazılmamalı o halde. Bu 2.
.
Doğru, ama potansiyel korsan krallar olduğu için, yine yazılabilir. Luffy gibi, Teach gibi. Ama yancılar yine yazılamaz.

Şimdi misal Buggy korkak. Tayfasında adını bildiğimiz korkusuz bir adam olursa söyleyemeyecek miyiz sırf kaptan değil diye? Anket o şekilde açılmamış ki. Sen neyden bahsediyorsun? Bu 4.
Buggy hepsinden daha cesur. O adamların hepsi Marineford'a gelmemek için takla atarken, Buggy olaya dahil oldu ve hepsini Marineford'a götürmeye ikna etti. Onlar Buggy'den güçlü olabilir, ama Buggy hepsinden bu sebeple daha cesurdu.

Diz çökme muhabbetinin de konumuzla alakası yok yine. Bunu her yere yazıyorsun da bir anlam ifade etmiyor. Bu da 5.
Zoro ve diğer hasırşapkalar, Luffy önünde diz çöküyor. Sen kalkmış bir hasırşapka korsanı ile Luffy'yi kıyas etmeye kalkıyorsun, ve bunu her yerde yazıyorsun, sen bunu yazarsan bende gördüğüm yerde aynını yazarım. Çünkü hiç bir anlam ifade etmeyen bir kıyaslama içerisine giriyorsun, neymiş efendim Zoro yokta niye Luffy varmış, yani sen bu seride ana karakterin, ve Zoro'nun kaptan dediği adamın kim olduğunu idrak edemediysen böyle sorular sorman normal.

O cesaret değil aptallık olur, Teach Marineford'da alayına meydan okuyup, gücünü göstermiş, meyvesini çalmış, tayfası ile şovunu yapmış. Akainu ile dövüşmesine ne gerek var. Amacına ters düştüğünden geri çekildi. WB'yi öldüren kim, Teach. Doflamingo kayda değer kimi öldürmüş, Rosinante'yi, sonra Tsuru'yu görünce kaçan kim, Doflamingo. Teach'i eleştireceksen tutarlı eleştir, adam Garp + Sengoku'ya meydan okumuş, Doflamingo daha Shichibukai ünvanını bırakmaktan aciz birisi. Fujitora bana yardım etseydi kazanırdık diye ağlanıp duran bir adam.

Kaptan varken yancılara iş düşmez, yazıldı diye doğru olacak değil.

Doğru, ama potansiyel korsan krallar olduğu için, yine yazılabilir. Luffy gibi, Teach gibi. Ama yancılar yine yazılamaz.

Buggy hepsinden daha cesur. O adamların hepsi Marineford'a gelmemek için takla atarken, Buggy olaya dahil oldu ve hepsini Marineford'a götürmeye ikna etti. Onlar Buggy'den güçlü olabilir, ama Buggy hepsinden bu sebeple daha cesurdu.

Zoro ve diğer hasırşapkalar, Luffy önünde diz çöküyor. Sen kalkmış bir hasırşapka korsanı ile Luffy'yi kıyas etmeye kalkıyorsun, ve bunu her yerde yazıyorsun, sen bunu yazarsan bende gördüğüm yerde aynını yazarım. Çünkü hiç bir anlam ifade etmeyen bir kıyaslama içerisine giriyorsun, neymiş efendim Zoro yokta niye Luffy varmış, yani sen bu seride ana karakterin, ve Zoro'nun kaptan dediği adamın kim olduğunu idrak edemediysen böyle sorular sorman normal.
Konu en cesur kaptan değil, en cesur olmak için kaptan olmak gerekmiyor, WB'nin korsan kral olma ihtimali kalmadı ama onu kabul ediyorsun, Ace konusuna zaten cevap bile vermedin, Buggy mevzusunu ben misal olarak yazdım çünkü Buggy korkak bir adam, tayfasında cesur bir adam olsa o konulur ama Buggy konulmaz. Konunun mevkiyle falan alakası yok. Bir asker komutanından daha cesur olabilir. Ya da komutanı kadar cesur olabilir. Zoro'nun Luffy'ye sadık olmasının cesaretini etkileyen bir tarafı yok.

Zoro'nun cesaretiyle ilgili diyeceklerin varsa yaz. Korkak olduğuna dair falan bir şey biliyorsan söyle. Bilmiyorsan konuyla alakasız tartışmalar içine girip haklı görünmeye çalışma.

Tutarlı ol.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık