Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Korkusuz İmparator

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    164
Zekası ve yaptığı hamleler orantılı olan adam Dragondur. Teach falan değil. Impol Downa sızmak 2IQ bir harekettir. Shiryuda aktif görev yapsaydı orada katliam çıkardı. Teach diye bir adam kalmazdı. Dragon'un Teach'ten kaçması da çok normal Savaş gücünü bir imparatora harcamak. Yerin ifşa olduktan sonra Donanmanın konma ihtimaline karşın kaçmak çok doğru olan hareketler ha ben derim Mantıklı olan sen dersin Dragon korkak. O da senin/sizin bileceğiniz iş.

Bu konunun cevabı benim için net Linlindir ardından Beyazsakal gelir.
WB'nin meyveyi sonda çalmakta 10/10 hareket :/ Hataları elbet olabilir ama planlı ve kurnaz hareketlerle onu zeki tanımına sokabiliriz gibi :/

Son düzenleme:
WB'nin meyveyi sonda çalmakta 10/10 hareket :/ Hataları elbet olabilir ama planlı ve kurnaz hareketlerle onu zeki tanımına sokabiliriz gibi :/
Ben zeki demem bu karaktere ha yerini yurdunu biliyor her şeye aptal gibi kafa atmıyor salak bir karakter kesinlikle değil ama ben zeki demem. Shiki dışında kaçabileni olmamış (bilinen) bir Hapishaneye öyle girilmez. Luffylerin de olmasının çok meyvesini yedi orada.

Shanks reis herkese atarını yapmıştır.

Birileri gibi ağzımın tadı kaçmasın derdi yok.

Birileri gibi oyaji öldürme beni oyaji diye ağlamaz.

Birileri gibi odenmi bunlarr aah diye bağırmaz.

Birileri gibi suratında motorla patinaj çekilmez.

Shanks akıllı adam. Hatta yeri geldi mi kaçacaksın diye sözü bile var.
Bir de Bm'a bak. Kadında deli cesareti var.

Yeni çağ için kumar oynayarak kıçı kırık bir deniz canavarına kolunu vermek, kendine her imparator diyenin yapabileceği bir şey değildir.

Kıl payı bile değil, açık ara Shanks.

Cesaretle egoyu karıştırmayın lütfen. Yonkoular genelde güçlerini biliyor ve buna göre davranıyor. Kendinden güçlü birini görseller kaçacak adamlar bunlar bunlar. Cesaret kendinden güçlü olana durabilmektir. Şu ana en cesurları Shanks gibi duruyor. Çünkü;
Yeni çağ için kumar oynayarak kıçı kırık bir deniz canavarına kolunu vermek, kendine her imparator diyenin yapabileceği bir şey değildir.

Kıl payı bile değil, açık ara Shanks.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık