Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Korkusuz İmparator

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    164
Evet konu açık ve net.5 seçenekten bir tanesini oylayacaksınız.

Ben aklıma gelen ilk sebebi fikir vermesi açısından yazacağım ama mangadaki her hareketine göre değerlendirebilirsiniz.

Not : Sadece Teach için imparator olduktan önceki hareketleri de göz önüne alınacaktır.

Whitebeard

Beyazsakal Ace için Marineford karargahını bastı ve tüm denizcilere savaş açtı.

Shanks

Shanks marineford savaşını durdurmak için geldi ve savaşmaya hazır olduğunu göstererek bunda başarılı oldu.

Marshall D.Teach

İkinci meyveyi yeni almasına rağmen Garp ve Sengoku karşısında eylemlerine devam etti.

Big Mom

Bir başka imparatorun mekanına tek bir gemiyle giriş yapabilmekten çekinmediğini gösterdi.

Kaido

Ölümden korkmuyor ve zamanında imparator ve denizcilere tek başına saldırdığı için yakalanmış.

Bu durum marka olan şeylerin zamanla o ürün ile iç içe geçmesi gibi bir şey aslında.
Burada da Oyaji markadır...

Beyazsakal ve Shanks. Tek hak varmış oy veremedim.

Edit: Teach'in yalvarmasını gördüğümüzden Teach değil orası kesin.

Hepsi korkusuzdur ama bana kalırsa WB baya iyi işlendi. Korkusuzdu MF olayında ondan WB diyeceğim. Oyaji kendi başına yeter. :cool:

Edit: Öte yandan torpilli Shanks var. Zaten o hiç korkmuyordur, kankiler sonuçta .s

Wb koymasaydınız keşke çünkü adam roger ile kapışmış.
Korkusuz wb karşısına çıkan shanks gerçeği de var ama saygıdan wb demek lazım.

şimdikilerden shanks ve bm.

Dövüşçüler arasında bir söz vardır, ''.....Belirli bir seviyeden sonra korku olmaz, karşına kim çıkarsa çıksın sadece savaşırsın!'' Op evrenindeki imparatorlar da bu seviyeye gelmiş adamlardır, bunların ruhunda korku denen şey olmaz.

Ama birini seçmem gerekiyorsa Shanks derim, adamda Mihawk'la düello atacak kadar yürek var... :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık