Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Çocukluk Çizimine Sahip Süpernova

Olabilir absürd meye yetenekleri çıkarmaya iyi alıştı mangaka. Daha meyve kalmadı diyorduk ama bunun ucu bucağı yok gibi.
Abi adam tezgahı kurmuş, aklına geleni, yolda gördüğünü, yatarken düşündüğünü meyve yapıyor. Banyoya giriyor sabun meyvesi çiziyor, çorabının ucu açılıyor dikiş nakış meyvesi çiziyor... böyle böyle yürüyor manga :(

Abi adam tezgahı kurmuş, aklına geleni, yolda gördüğünü, yatarken düşündüğünü meyve yapıyor. Banyoya giriyor sabun meyvesi çiziyor, çorabının ucu açılıyor dikiş nakış meyvesi çiziyor... böyle böyle yürüyor manga :(
:D Önceden adının hakkını veren yeteneklerdi ama sonradan günlük hayatta kullanım teorisini mantıklı kılacak biçimde sıradanlaştı bence de.Sayısı yüzünden değil garip garip meyveler yüzünden.Şeytanla alaka bulunamayabiliyor. :D Fakat şu meyveleri de ilime bilime bağlarsa kötü olur.Ope ope ölümsüz yapıyor kafa bir yerde kol bir yerde adam hala yaşıyor.Hangi bilimle açıklayacak bunları.

Unknown

Ben Kapı Kapı meyvesini gördükten sonra mantıklı meyve değil demeyi bıraktım. :(

Bu arada X-drake in babasının deniz olduğuyle ilgili bir bilgi varmıydı?

:D Önceden adının hakkını veren yeteneklerdi ama sonradan günlük hayatta kullanım teorisini mantıklı kılacak biçimde sıradanlaştı bence de.Sayısı yüzünden değil garip garip meyveler yüzünden.Şeytanla alaka bulunamayabiliyor. :D Fakat şu meyveleri de ilime bilime bağlarsa kötü olur.Ope ope ölümsüz yapıyor kafa bir yerde kol bir yerde adam hala yaşıyor.Hangi bilimle açıklayacak bunları.
Şeytana nasıl bağlayacak ben onu merak ediyorum. Yani bir sürü yetenek var, o kişiler o meyveyi yeyince nasıl o yeteneğe kavuşuyorlar ? Mangakanın en büyük *****ı burada olacak bence. :D Diğer hususta meyveyi kimin yediğine göre güç leveli değişeceği için bence meyveye övgü yağdırmak çok saçma oldu. Önce Yami Yami, sonra Gura Gura, şimdi Ope Ope. Ee birader en dandik meyveyi misal Wapol'un meyvesini WB yese ve Yonko olsa kim bilir nasıl kullanacaktı. Luffy'i görüyoruz, Kidd'i göreceğiz vs o yüzden hoş olmadı bu meyveye övgü kısmı. :D

Şeytana nasıl bağlayacak ben onu merak ediyorum. Yani bir sürü yetenek var, o kişiler o meyveyi yeyince nasıl o yeteneğe kavuşuyorlar ? Mangakanın en büyük *****ı burada olacak bence. :D Diğer hususta meyveyi kimin yediğine göre güç leveli değişeceği için bence meyveye övgü yağdırmak çok saçma oldu. Önce Yami Yami, sonra Gura Gura, şimdi Ope Ope. Ee birader en dandik meyveyi misal Wapol'un meyvesini WB yese ve Yonko olsa kim bilir nasıl kullanacaktı. Luffy'i görüyoruz, Kidd'i göreceğiz vs o yüzden hoş olmadı bu meyveye övgü kısmı. :D
Nasıl batıracağını merakla bekliyorsun bilenmeye başlamışsın. :D
Şeytan meyvesi iblis soyu D. ile alakalı çıkarsa şaşırmam.Onun dışında Dof meyveyi kullanabilecek kapasiteden bahsediyor.Yani tam gücünü ortaya çıkarabilen hiç kimse gelmemiş bile olabilir.Ben aslında şu ana kadar meyvelerin gerçek formu diye birşey görmediğimize şaşırdım.İşte o kullanabilen birisi gerçekten denildiği gibi dünyayı yok edebilir belki deprem meyvesiyle.Belki de meyve sadece beyazsakalda olduğu için dünyayı yok edebilir deniyordu.Yada wb bunu başaramadı ama bb baya uğraşacak en azından yıkımın eşiğine getirecek.

Roronoa Zoro

Drake iyiymiş, killer da fena değil.
En çirkini Brook'unki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık