Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Çocukluk Çizimine Sahip Süpernova

En iyisi Killer bana göre. Diğerlerinin hepsinin ne olacağı belliyken, bunu tıkınan bir velet olarak tasvir etmiş. Zaten Oda'nın üvey evladı gibi bir şey. Sırf yüz çizmeye üşendiği için maske çizmiş suratına.
Ya süpernovalar içindi yada sadece killer içindi diye hatırlıyorum çok kısa sürede oluşturmuş karakterleri,dediğin gibi seriye bir anda eklemek istemiş ve çizmiş.Tabii yanlış hatırlamıyorsam,aklımda kalan bu şekilde.

Drake'nin hikayesini iyice merak ettiriyor o çizim nasıl bir çocuk Marine'yi severken birden korsan olmuş ne kötülüğünü görmüş Marine'nin ?

Anketi eksik açmışın la, 15'e tamamlasaydın keşke, Garp - Sengoku - 3 Amiral - Doflamingo eklesen, başlıktaki Süpernova'yı da çıkarsan daha güzel olurdu bence. :D Neyse olmadı Vol 2 aç da derli toplu olsun. Hoş, karakterler yaşa bağlı olarak 1 mm değişmediği için herkes sevdiği karaktere oy verecek, öyle de bir sıkıntı var. :(

Anketi eksik açmışın la, 15'e tamamlasaydın keşke, Garp - Sengoku - 3 Amiral - Doflamingo eklesen, başlıktaki Süpernova'yı da çıkarsan daha güzel olurdu bence. :D Neyse olmadı Vol 2 aç da derli toplu olsun. Hoş, karakterler yaşa bağlı olarak 1 mm değişmediği için herkes sevdiği karaktere oy verecek, öyle de bir sıkıntı var. :(
Onu yapacaktım vazgeçtim.Çünkü nerden baksan 50'ye yakın karakter var Cp9 falan var niye yok kavgası çıkacaktı. :D Böyle sanki daha iyi bundan sonrada Shichibukai için açılabilir.Yada dediğin gibi kalanlardan toplu bir seçme yapılır artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık