Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Yakın Saldırı

Sizce en güçlü saldırı kime ait ?

• Kullanılan toplam oy
    192

Arthur böyle demiş.Tam metni ya da japoncasını bilmiyorum. Kendi anladığını yazmış sanırım.
Başka kimsede böyle bir açıklama yok. Parantez içi sanki onun kendi düşüncesi gibi geldi bana yorumlamış gibi. Onun dışında üstte zaten ' the highest' demiş.Onun meyvesi en yüksek saldırı gücüne sahip şeytan meyveleri arasında demiş. Benim burdan çıkardığım direk en yüksek saldırı gücünün Akainu'da olduğu. En yükseklerden biri de ondadır demiyor bana göre.

Başka kimsede böyle bir açıklama yok. Parantez içi sanki onun kendi düşüncesi gibi geldi bana yorumlamış gibi. Onun dışında üstte zaten ' the highest' demiş.Onun meyvesi en yüksek saldırı gücüne sahip şeytan meyveleri arasında demiş. Benim burdan çıkardığım direk en yüksek saldırı gücünün Akainu'da olduğu. En yükseklerden biri de ondadır demiyor bana göre.
https://orojackson.com/threads/new-...eatest-attack-power-among-devil-fruits.57687/

"saikouhou" nun highest peak anlamı olduğundan, "o saldırı gücünde başkaları da olabilir" anlamı çıkaranlar var. İşin aslı benim de kafam karıştı. Sadece meyvenin saldırı gücünden mi bahsediyor, yoksa meyve kullanıcıları arasında mı kıyas yapıyor?

"It is known to have the strongest attack power even among the devil fruits."

Buna bakılırsa, "Şeytan Meyveleri arasında bile en güçlü saldırı gücüne sahip olduğu bilinir" demiş. Sadece meyveden gelen güçten bahsediyor demektir. Yani mesela Kaido'nun hakiyle o saldırı gücüne ya da daha üstüne ulaşmaması için bir neden yok.

Not: Benim de kafam karıştı :D

Son düzenleme:
https://orojackson.com/threads/new-...eatest-attack-power-among-devil-fruits.57687/

"saikouhou" nun highest peak anlamı olduğundan, "o saldırı gücünde başkaları da olabilir" anlamı çıkaranlar var. İşin aslı benim de kafam karıştı. Sadece meyvenin saldırı gücünden mi bahsediyor, yoksa meyve kullanıcıları arasında mı kıyas yapıyor?

"It is known to have the strongest attack power even among the devil fruits."

Buna bakılırsa, "Şeytan Meyveleri arasında bile en güçlü saldırı gücüne sahip olduğu bilinir" demiş. Sadece meyveden gelen güçten bahsediyor demektir.
Çok önemli değil zaten bunun öncesinde de herkes saldırı gücü anlamında Akainu'yu zirveye koyardı yani. Adamın iliştigi kim varsa ya mezara girdi ya da kötürüm kaldı. Luffy'nin göğsünde kafam kadar yanık var. Aokiji kol bacak gitmiş. Meyve olmasa baston ile gezecek. WB'nin toprağına kar yağıyor. Ace'kinde sake kupaları... Jinbei ölümcül bir ameliyat geçirdi. Coby hala daha travmatik bir dönemden geçiyor.

Herif sadece maddi değil manevi de etkiliyor.:)

Akainunun meyvesi Goro Goroyla birlikte en tehlikeli olan meyve, ona şüphe yok zaten. Akainu G4 Luffyi tekleyebilir mi tekleyemez mi ? Bence tekleyemez. Kaido kadar hızlı değil en başta. Kaido yayıldığı yerden tekliyor, aşırı hızlı ve aşirı güçlü. :)

Akainunun meyvesi Goro Goroyla birlikte en tehlikeli olan meyve, ona şüphe yok zaten. Akainu G4 Luffyi tekleyebilir mi tekleyemez mi ? Bence tekleyemez. Kaido kadar hızlı değil en başta. Kaido yayıldığı yerden tekliyor, aşırı hızlı ve aşirı güçlü. :)
Akainu o kadar deldi wb yi üstüne biton kurşun yarası Kaido iki kere kutsal vuruşu yapsa kalkamaz wb.

Akainu o kadar deldi wb yi üstüne biton kurşun yarası Kaido iki kere kutsal vuruşu yapsa kalkamaz wb.
+1... Wb kalbi tutup diz çöktüğünde karşısında Akainu yerine Kaido olsaydı, WBnin kaderi Kaidonun sarhoşluk seviyesine kalırdı. Kaido sarhoş geziyorsa WB tek yer, ayılmışsa Kiddin yanında taş taşımaya yollanırdı. :)

Oda'nın Luffy'e yaptığından sonra emin konuşmamak lazım. Belki de atar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık