Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Yakın Saldırı

Sizce en güçlü saldırı kime ait ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Yahu birinde Zeus vuruyor diğerinde akainu vuracak.Neyin devasa saldırısı :D
İsterse peluş vursun. Yıldırım işte en nihayetinde. :D En azından etkilenseydi derdim ki haklısın. O da yok. Ben belirli şartlar sağlanmadığı sürece bu kadının hasar almayacağını düşünenlerdenim. Uzun süre dövüşmeden hasar veremezsin yani.

İlginç olmaz mıydı böyle olsa? İmkansız değil hani.

İsterse peluş vursun. Yıldırım işte en nihayetinde. :D En azından etkilenseydi derdim ki haklısın. O da yok. Ben belirli şartlar sağlanmadığı sürece bu kadının hasar almayacağını düşünenlerdenim. Uzun süre dövüşmeden hasar veremezsin yani.

İlginç olmaz mıydı böyle olsa? İmkansız değil hani.
Kimse 1 2 saate alır bu kadını diyemez zaten.

Kimse 1 2 saate alır bu kadını diyemez zaten.
Aynen. Ace-Jinbei bile beş gün sürüyor. O seviyenin adamları kim bilir kaç gün dövüşür? Demek istediğim açık. Başlangıçta bu kadına nasıl saldırırsan saldır hasar almaz. Kaç saat sonra işin rengi değişir onu bilemem ama.

Doğru çıkar çıkmaz orası ayrı ama düşüncem bu yönde. Bakalım artık.

Aynen. Ace-Jinbei bile beş gün sürüyor. O seviyenin adamları kim bilir kaç gün dövüşür? Demek istediğim açık. Başlangıçta bu kadına nasıl saldırırsan saldır hasar almaz. Kaç saat sonra işin rengi değişir onu bilemem ama.

Doğru çıkar çıkmaz orası ayrı ama düşüncem bu yönde. Bakalım artık.
Zamanla dayanıklılığı düşecek illaki.Boyle egolu kişiler bile Wb bizden üstündü diyorsa demek ki babalık vurduğunu isletiyormus bunlara.

Zamanla dayanıklılığı düşecek illaki.Boyle egolu kişiler bile Wb bizden üstündü diyorsa demek ki babalık vurduğunu isletiyormus bunlara.
Babalık tank gibi adam. Gerekirse 20 gün dövüşürdü sağlıklı haliyle. :a: Bigmom falan hak getire yani. Bu kadının ilacı uzun süreli bir dövüş. Dayanıklı isen bir yerden sonra inletirsin.

Şıklarda yok ama bence en tehlikelisi Doku doku no mi meyvesinin saldırıları eğer panzehir yoksa öldün demektir.Magma da 2.gelir.
Aha benim gibi düşünen biri daha varmış adam karasakal ve adamlarını salisede öldürdüydü hiç çaba sarfetmeden bu kadar etkili biri yok seride aka bu kadar etkiliydide karasakal ve adamları adayı yıkarken niye bişey yapamadı.
Bir de kum adamın sol el saldırısı var direkt kurutup öldüren,şiddet olarakta bütün sarayı vs kuma dönüştürüyor etrafta ne varsa artık bu da etkiki saldırı gayet,amirallerden hiçbiri mf de luffy'e böyle bir saldırı yapamadı.

Bana göre bu Yonkou'ların zarar görmemesi olayı kral hakiyle alakalı. Muhtemelen Kral haki ve armament birleşince sıradan bir armament karşısında daha efektif oluyordur. Wb'nin Akainu'nun saldırında ölmemesinin sebebi en kötü haliyle bile kral hakisi ile kendisini desteklemeye devam etmeseydi. Hatta Ace idam edilirken gözlerinin kapanıp yere düşmesinin sebebi Ace kurtarmak için kendi üstündeki kral hakisini kaldırıp çevreye yaymak istedi ama vücudu buna izin vermediği için diz çökmek zorunda kaldı.
Olabilir. Diğer haki türlerini fena halde bufflayan bir niteliği çıksa şaşırmam açıkçası. Ama savunmalarının muazzam olması için böyle bir güce ihtiyaçları yok aslında. B.hakinin etkisinin üstüne hayvani vücut yapıları onları bu konuma getiriyor. Wb normal değil. BM ise bebelikten beri azmanmış. Vücudu garip yani milyonda bir görülen bir anomalidir belki. Kaido'nun da bu tarz bir olayı çıkabilir. Bir Shanks insan gibi duruyor o da hakiye abanmış işte. Ama mesele ne olursa olsun her şeyin bir sınırı vardır bu karakterler de hasar görür.

Klasik Wb örnegini vererek bunu gösterdin. Çöp bile Wb' ye hasar vurabiliyodu bir zahmet Aka'da vursun. Bm dizinin kanamasını örnek veriyosun ama devasa şimşek saldırısı hiç kale almıyorsun. Burdan olaya tek taraflı baktığın belli. Boş ete Usopp bile hasar verir, burdaki olay o savunmayı aşıp da hasar vermek. Hala en güçlü saldırı magma yumrugu diyorsan saygı duyarım ama örnek olarak Bm dizi kanadı dersen abes kaçar.
Sen benim ne anlattığımı anlamamışsın. Baştan sona tekrar oku bu konudaki yorumlarımı ondan sonra ne niyetle ne yazmışım ahkam kesersin.

Başka kimsede böyle bir açıklama yok. Parantez içi sanki onun kendi düşüncesi gibi geldi bana yorumlamış gibi. Onun dışında üstte zaten ' the highest' demiş.Onun meyvesi en yüksek saldırı gücüne sahip şeytan meyveleri arasında demiş. Benim burdan çıkardığım direk en yüksek saldırı gücünün Akainu'da olduğu. En yükseklerden biri de ondadır demiyor bana göre.
En yüksekten ziyade saldırı gücünü en çok arttıran denilebilir. Yani meyvesiz x saldırı gücü varsa bunu en fazla katlayacak meyve olur ama bu onu illa en güçlü saldırı yapmaz. Misal 5 katına çıkarıyorsa 5x olur ama 3x saldırı gücüne sahip ve meyvesi ile bunu 2 katına çıkaran biri 6x olur onu geçer veya salt fiziksel kuvveti 6-7x ise zaten her türlü daha güçlü olur.

En yüksekten ziyade saldırı gücünü en çok arttıran denilebilir. Yani meyvesiz x saldırı gücü varsa bunu en fazla katlayacak meyve olur ama bu onu illa en güçlü saldırı yapmaz. Misal 5 katına çıkarıyorsa 5x olur ama 3x saldırı gücüne sahip ve meyvesi ile bunu 2 katına çıkaran biri 6x olur onu geçer veya salt fiziksel kuvveti 6-7x ise zaten her türlü daha güçlü olur.
Fazla zorlamaya gerek yok. Ben kısacası meyve saldırıları arasında en güçlüsünün Akainu'ya ait olduğu yorumunu çıkarıyorum o cümleden. Ha çok iddialı da değilim. Akainu'nun zaten her halükarda zirve seviyede atak gücüne sahip olduğu açık zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık