Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    121
Karasakal'ın tayfası 10 filo kaptanından oluşuyor fakat sadece 9'u biliniyor. Sizce 10. kaptan Kuzan mı olur?
Kuzan tüm dengeleri bozar. Böyle bir şey gerçekleşmez.
Kuzan bence net BB tayfasında.

Teach zaten dengeleri bozacak Kuzan ile beraber biraz daha bozarlar sadece.

Aokiji katılırsa denge aşırı sarsılmaz ama sarsıcı şeyler olur hani elbette bir Yonkou tayfasından daha güçlü belki olabilir.Belki diyorum çünkü benim gözümde Teach (daha doğrusu en son gördüğümüz haliyle) bir İmparator seviyesinde değil hala.Tamam meyveler baya güçlü ama aşırı ileri haki seviyesi ve dayanıklılık da lazım.Bunu zeka ile kapatsa da tayfası için de öyle.Tayfasındakilerde çok güçlü 6. kattalar Shiryu dediğmiz adam Magellan seviyesindeyse ve görünmezlik meyvesi yediyse ve bu sayede sağ kol olmuşsa ben Teach'in tayfasını İmparator tayfası kadar güçlü görmem.

Aokiji bu açığı fena şekilde kapatan biri.Adam en güçlü Amiral adayı Akainu ile 10 gün savaşmış biri yani dengi.Lakin Aokiji'yi BB tayfasında net görmekte doğru değil hele ki onun düşünce sistemini düşününce.Aokiji illa bir korsana katılacaksa bu muhtemel Shanks olurduj.Çünkü denge politikasını seven karakterler bunlar.Aşırı agresiflik sevmiyorlar.

BB ve Shanks muhtemelen hikayenin iki yüzü olarak çıkacak karşımıza. Bu adamların rekabeti çocuk yaşta WB, Rogerdan gelme. Ben Teach olayına ezip geçilecek bir rakip değilde hikayede ki yeri olarak bakıyorum. Dediklerin doğru ama Zoro'nun kılıç teknikleri dışında haki özelinde Shiryuu'da geliştireceği herşeyi rahatlıkla Kuzan'da hatta daha üst düzey de gerçekleştirebilir. Ayrıca Rayleigh ile Kizaru kılıçta kapışmışlardı muhtemelen amiraller belli bir seviyede kılıç kullanımına hakimler ki Kuzanda bizim tayfaya karşı kılıç kullanmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Bu yüzden yc-1 seviyesinde ki Shiryuudan sa Amiral+ Kuzan ile savaşmasını isterim. Bu arc Kingi alırsa tekrar bir sağ kolla vs atmasını sende istemezsin diye düşünüyorum. Zaten benim hep düşüncem seri sonu bizim tayfa Roger'ın tayfasının bir iki tık üstü seviyede biterecektir. Bu yüzden rakiplerinin de buna göre King-Kuzan-Fuji-Mihawk-Kel Gorosei şeklinde gideceğini ve o nokta da tamamlanacağını düşünüyorum.
Zoro'ya 10 yıl dövüş çizmeyen adam bunları mı çizecek abi :fool:

Şimdi Zoro'nun olayı kılıcı ikincil, üçüncül aşamada ya da sırada kullanan kişiler değil 1. sırada kullanan kişiler. Bu adam DEIKU olacak. Tabi ki kendini bu alanda geliştirecek rakiplerle güçlenmeli.

Zoro'nun bu arc King'i alması durumunda tekrar bir sağ kolla karşılaşma meselesine gelince.. Bence bir sıkıntı yok çünkü ben her sağ kolun farklı bir seviyede olduğunu düşünüyorum. Amiral altı sağ kollar da var amiral üstü de. Yani amiralleri yenecek olanlar da.

Ben Zoro'nun hiçbir şekilde bir amiralle dövüşeceğini(rakip olarak) düşünmüyorum. Hele hele ikisinden biri kesin köstebek dediğim Kuzan ve Fujitora'dan biriyle hiççç :) Bu arc King'le dövüşür mü bilmem ama bundan sonra Zoro için 3 rakip kalmıştır benim için; Shiryu, Gandhi, Mihawk :sapkali:

Anketi oylayanlar bildiğin altıncı hisle önceden hissetmiş :D ama mangada geçti.
Yüksek ödülleri olan 3 isim ve en dengeli tayfa dendi.Kaptana daha yakınlar yani.Beckman,Roo,Yasopp diye üzerine basa basa söyledi Brannew.
Tayfa dengeli diye en güçlü sağ kol olmuyür ama.Kata op serinde ki ''özel'' insanlar kategorisinde.Bu daha büyük avantaj :D Bm nin tayfaya gereği yok kadın yenilmez mesela.Tayfa dengesinden en güçlü budur denmez ki.

Tayfa dengeli diye en güçlü sağ kol olmuyür ama.Kata op serinde ki ''özel'' insanlar kategorisinde.Bu daha büyük avantaj :D Bm nin tayfaya gereği yok kadın yenilmez mesela.Tayfa dengesinden en güçlü budur denmez ki.
Shanks güneş ise bu adam aydır denmiş.Mom güneş ise Kata aydır yada King falan böyle açıklamalar geldi mi ? Yada gelir mi sence ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık