Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Milletin gözünü kapatıp 100 metre ötesini gördüğü seride adam görünmezlik meyvesi yedi yav, çok üzücü. Sanji elbisesini falan verseymiş keşke ;|
Şu Absalom'a takılı kalmayın bu kadar. Aklınızda biraz daha iyi canlanması açısından King'in falan görünmez olduğunu düşünün. Bir de dövüş stilini falan düşünün. Luffy görünmez olsa yumruk yerdin kalkarsın. Zoro görünmez olsa böğrünü deşer adamın. Dövüş stilleri deki tehlike çok farklı bir boyutta.

Hiçbir şey olmasa bile meyvenin daha iyi kullanılabilme ihtimalini falan düşünün ne bileyim. Sonuç olarak belki de son rakiplerden bahsediyoruz değil mi ? Zoro'nun hayaline ulaşmaktaki son sınavlarının gözlem haki olduğunu düşünmek komik değil mi ? :(

Buggy Rogerla gitmiş bir halt olamamış. Shanks mı götünü toplayacaktı adamın :(
Buggy-SAMA yı hafıfe almayalım. Ulan esprısı bı tarafa hala bu adamın gucsuz olmasını anlamıyorum koskoca KK tayfasından adamsın. Hanı Oda cıkıp desekı aslında gercek gucunu hıc gostermedı ınanacam. Neyse cCc-BUGGY_SAMA_SAİKO-cCc

Marco olmasını isterdim. Küçük yaştan itibaren Antik Zoan sahibisin KK'nın gemisinde bulunuyorsun bir sürü artısı var adamın ama ilk tanıtılan genelde iyi tanıtılamaz bunun kurbanı oldu bence.

Hepsi çok özel adamlar. Anket sonuçları bir garip geldi bana. Beckman'ın bilmediğim bir gücü mü var acaba.

Marco'yu MF'de kral hakisiyle çizseydi keşke.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık