Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Balık Adam

Sizce Unvanı Hangisi Hak Ediyor?

• Kullanılan toplam oy
    189
Ne kadar fark olabilir ki cidden Doflamingo seviyesine filan mı düştü bu kadın. Jinbei'ye kana susamışlık ve kılıcıyla vuruyor. Queen'i çocuk haliyle fırlatarak dövüyor.
Fark olduğu bariz.Queen gibi antik zoan meyvesi yemiş bir adam bile adam akıllı darbe yemeden insan haline geçiyor kendine ne kadar sürede geliyor kim bilir.

Jinbe, Yk3'ten düşük bir seviyede olsaydı coktan tayfaya katılırdı.
Dof için bile temizinden yc3 denilemezken Jinbei kim ? Hadi yc3 olsun.Bu adamın Queen'den güçlü olma ihtimali yok.

Üye silindi 1004

Jack'in ırkı balık adam fakat muhtemelen Jack'in balık adamlıkla bir alakası yok. Hatta muhtemelen kendini balık adamdan bile saymıyordur. Jinbei öyle mi? Halkı, vatanı için var gücüyle çalışıyor. Irkları kardeş yapmak istiyor. Jack asimile olmuş ve insanlaşmış bir güç delisi sadece.

Fark olduğu bariz.Queen gibi antik zoan meyvesi yemiş bir adam bile adam akıllı darbe yemeden insan haline geçiyor kendine ne kadar sürede geliyor kim bilir.

Dof için bile temizinden yc3 denilemezken Jinbei kim ? Hadi yc3 olsun.Bu adamın Queen'den güçlü olma ihtimali yok.
O kadar bariz olduğunu düşünmüyorum bu kadın Zeus ile vurmasına rağmen Judge'yi bile öldüremedi mesela. Mesajda sadece güç tarafını vurgulamadım bu arada Jinbei kişilik olarak farkını ortaya koyuyor Queen'e. Tabi Queen üzerinden Jack'i yargılamak doğru değil ama Jinbei'nin o seviye adamlarla rahat dövüşeceği ortada zaten Akainu'dan tek yemeyen adam herkesi bayağı zorlar. :D

Herhalde Jinbei bu mangadaki en küçümsenen karakter. Sanji ve Zoro ile filan bir tutuluyor hatta Monster trio diye diye onlardan küçük gösterilmeye çalışılıyor. Jack'den daha güçlü olan Queen'in Mom karşısında yaptıklarına bakıyorum birde Jinbei'nin Mom karşısında yaptıklarına bakıyorum. Bir tarafta gözleri durmadan yuvasından fırlayan Queen diğer tarafta en ufak korku duymayan savaşan Jinbei. Jinbei ise Napolyon ile gelen direkt vuruşu tanklıyor. Big Mom zayıfladı demeyin burada o kadarda zayıf değil kafası da yerinde. Kendi çocuklarının bile bu duruma nasıl şaşırdıklarına bakabilirsiniz. Queen hafızası olmayan, berzerk aurası olmayan ve elleriyle dövüşen Big Mom tarafından harcandı. Ha tabi Jack'i Queen'in durumuyla yargılamak pek doğru değil ama bir fikir vermesi için.
Ha birde şu var.

Birde şuna bakın.:D
Güzel yazı. +1

Herhalde Jinbei bu mangadaki en küçümsenen karakter. Sanji ve Zoro ile filan bir tutuluyor hatta Monster trio diye diye onlardan küçük gösterilmeye çalışılıyor. Jack'den daha güçlü olan Queen'in Mom karşısında yaptıklarına bakıyorum birde Jinbei'nin Mom karşısında yaptıklarına bakıyorum. Bir tarafta gözleri durmadan yuvasından fırlayan Queen diğer tarafta en ufak korku duymayan savaşan Jinbei. Jinbei ise Napolyon ile gelen direkt vuruşu tanklıyor. Big Mom zayıfladı demeyin burada o kadarda zayıf değil kafası da yerinde. Kendi çocuklarının bile bu duruma nasıl şaşırdıklarına bakabilirsiniz. Queen hafızası olmayan, berzerk aurası olmayan ve elleriyle dövüşen Big Mom tarafından harcandı. Ha tabi Jack'i Queen'in durumuyla yargılamak pek doğru değil ama bir fikir vermesi için.
Ha birde şu var.

Güzel yazı olmuş, eline sağlık.
Tayfadan Luffy dışında kimse ile kıyaslanmamalı koca yürekli balığımız.
Su tabanlı teknikleri ile meyva kullanıcıları için doğal düşman denilebilecek bir seviyede. Üstelik hakisi de azımsanmayacak seviyede......
Sanırım ölümle ilgili sözlerinden ötürü sevilmiyor.

Ha birde şu var.

Bak bu da var. Xd :p

Lakerda en güçlüsü değildir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık