Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Balık Adam

Sizce Unvanı Hangisi Hak Ediyor?

• Kullanılan toplam oy
    189
Balıkadam ona itirazım yok ama vivrede yazan türe inancım 0 jajddj
Aynen Vivre'ye bende inanmıyorum artık, inanılacak doğru düzgün bir yanı yok çünkü.

Earendill'de açıklamış Hody'nin falan çocukluğunu gördük, küçükken devasa olmuyor bu balıkadamlar, insan çocukları gibi görünüyorlar.

Yani Jack'ın 28 yaşında olması imkansız.

Aynı Vivre Dof'un kardeşi Corazon'un boyunuda Sbs'den farklı yazıyordu. Oda Sbs'de gerçeğini söylüyor, Vivre'de başka yazıyor.

Son düzenleme:
Aynen Vivre'ye bende inanmıyorum artık, inanılacak doğru düzgün bir yanı yok çünkü.

Earendill'de açıklamış Hody'nin falan çocukluğunu gördük, küçükken devasa olmuyor bu balıkadamlar, insan çocukları gibi görünüyorlar.

Yani Jack'ın 28 yaşında olması imkansız.

Aynı Vivre Dof'un kardeşi Corazon'un boyunuda Sbs'den farklı yazıyordu. Oda Sbs'de gerçeğini söylüyor, Vivre'de başka yazıyor.
Daha sbs yi bile düzgün takip edemiyorlar demek.

Gördük. Deckken mi ne haltsa o var. Su meyve kullanıcısını kilitler sadece, ama balık adam ise yüzgeçleri olduğu için boğulmuyor dolayısıyla hemen ölmüyor. Bunun başka bir açıklaması yok. Niye diretiyorsun anlamıyorum. Sen hiç deckkeni yüzerken gördün mü? Yok. Neden çünkü meyve kullanıcısı. Adam boşuna mı giriyor o balonların içine?
Tamam bunu kaçırmış oldum eyvallah ama jack balık adama benziyor mu hiç ? Kaidou atladı okadar yüksekten ölmedi , bu tayfada bir anormallik var . Oda bunu açıklayacak zaten , jack in ne solungacı var ne birşey !! Adamlar kitle imha silahı yapıyorlar ceaserla beraber ve bunu jack junishanın üzerinde kullanıyor ... Suyun altında nefes alacak düzeneği elbet bulurlar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık