Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Bacak

• Konbuyu başlatan okyanus tuzu
  • Başlangıç tarihi
Dalga geçmiyorum ? Sadece güldüm bana komik geldi ? Dalga geçsem çok farklı şeyler yazardım , Sadece Bir hancockun tekmeleri birde sanjinin tekmeleri geldi aklıma ve arkadaşın Hancock demesine güldüm , Dalga geçsem düşüncesi hakkında şuraya bir ton şey yazardım.

Alex Louis Armstrong

anlamadım ki neden güldünüz adamın yazdığına?kendi düşüncesi bu .siz sanjiyi marcodan daha güçlü tekme atar dediğinizde birşey olmuyor da hancock sanjiden daha güçlü tekme atar diyen çıktığında basın kahkahayı.
Benim Klavyem , Benim kararım geldi nedense aklıma :/

Benim Klavyem , Benim kararım geldi nedense aklıma :/
başkasının düşüncesi ile dalga geçme hakkını sana klavyen mi veriyor.aklındakini yazabilirsin ama başkasının aklındaki hakkında dalga geçemezsin.beğenmeyebilirsin o senin keyfine kalmış.beğenmediğin şey hakkında da yorum atmazsın.

Alex Louis Armstrong

başkasının düşüncesi ile dalga geçme hakkını sana klavyen mi veriyor.aklındakini yazabilirsin ama başkasının aklındaki hakkında dalga geçemezsin.beğenmeyebilirsin o senin keyfine kalmış.beğenmediğin şey hakkında da yorum atmazsın.
AlfaMert olayı anlatmış zaten fazlasıyla .

Kimse kimsenin avukatı değil her şey de bir fesatlık aramayın eğer arkadaş buna alındıysa gelsin özelden yazsın bana , Eğer sen Kimseye gülemezsin Diyorsan bende sana Sende kimseyi yargılıyamazsın Derim.

Bu adam zaten çok güçlüydü marinford ta luffy haki kullanamadığından yenemedi dendide katılmıyorum ona.O zaman Smoker gene yenerdi Luffy i.Görmedin mi mangada fırsat bile vermeden tek sayfalık etti Luffy i.Şuanki Sanji 2 sene önceki Luffy i o hale getirebilir mi tek sayfalık yapabilir mi? Belirtirim Smoker mangada fırsat bile vermedi? Luffy vurabilsede vuramayacaktı yani.
Kısaca Sanji nin şuan Hancock dengi olmasının imkanı yok.
Mete beni hasta etme gene karıştırdın ortalığı, bende diyorum kim bu günlerdir saçma sapan frieza savunuyor :D Frieza savunacak yer yüzünden başka eleman mı var diye şaşırmıştım ki mete olduğunu söylediler :D
Mangayı sen yazıyorsan olabilir haklısın kesinlikle Sanji'nin Hancock dengi olmasına imkan ihtimal kathar zinhar yok.
Ayrıca Sanji ve Zoro'nun 2 sene önce ki Luffy'den bile güçlü olduğunuda düşünmüyorsun muhtemelen Smoker-Luffy olayından düz mantık kurduğuna göre,
2 sene sonra ki Sanji ve Zoro tek vuruşta Px yenerken, 2 sene önce Luffy bütün tayfasıyla zar zor indiriyordu Px'i...

Soytarii26

Şu Muz Timsahı mıydı neydi Crocodile'ın hayvanları emin değilim ama Luffy muz diyordu diye hatırlıyorum. Nasıl büyük yaratıkları olduğunu hatırlarsınız. Animede Sanjiden başka biri ayaklarından biri yere sabit yani gerilmeden direkt yukarı doğru atılan bi tekmeyle -ki bence bacak gücünü gösteren bi tekmedir bu- böyle bi şeyi havaya uçurabilir mi?

Not: Resmin büyüğünü bulamadım :D

Kizaru'nun tekmesinden sonra Urogue 4 binayı delerek uçmuştu keza kafasına tekme yiyen Apoo'nun da çarptığı bina yerle bir oldu :) ve çok estetik bir şekilde atıyor yarım vole :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık