Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Bacak

• Konbuyu başlatan okyanus tuzu
  • Başlangıç tarihi
Abi Sanji Hancock ayarı dedinde.Sanji şimdi Hancock la başa baş gider diyorsun yani.Çünkü bu kadın tekmesiyle dövüşüyor sadece.Birde meyvesi var.Yani meyve gücünü kullanmasa Sanji yi yenemez mi diyorsun Hancock ayarı derken.
Hancock Sanji'yi tekler birebirde, Sanji'nin antisi Hancock :)
Ama ben vuruş gücü olarak aynı seviylerde olduklarını düşünüyorum Sanji o kadar gelişmiştir diye tahmin ediyorum sadece bir varsayım.

Hancock meyvesiz şuanki Sanji dengi ha vay be abi :D
Haki ile büyüdü bu kadın.Sanji de haki uyandı diye Hancock la eşit vuruş gücüne sahip oldu.Sanji Smoker a vurabilir mi? bence dokunamadan yenilir.Ama Hancock vurdu mu inletiyor?
2 Sene önce ki Smoker'ı niye yenemesin ki ? Hakiden haberi olmayan Smoker'ı yenebileceğini düşünüyorum ben Sanji'nin o da vurdu mu inletebilir yani, ama Smoker'da 2 senede aynı şekilde gelişip arada ki farkı korudu.
Hancock'ın da gelişmediğini varsayarak ben aynı ayarda olduklarını düşünüyorum, sen farklı düşünebilirsin.

Hancock meyvesiz şuanki Sanji dengi ha vay be abi :D
Haki ile büyüdü bu kadın.Sanji de haki uyandı diye Hancock la eşit vuruş gücüne sahip oldu.Sanji Smoker a vurabilir mi? bence dokunamadan yenilir.Ama Hancock vurdu mu inletiyor?
Siyah olarak gösterdiğim yer için gülmemek için kendimi zor tutuyorum. En azından son bölüme bak, Velgo sanji yi farketmesine rağmen sağlam bir tekme alıyor.
Sanjinin hızını ve bugünkü bölümle birlikte de tekme gücünü de yabana atma lütfen.

Smoker Hancock tan tekme yiyimnce Kuja nın hakisi dedi.Haki den haberi var yani.O kadarda geliştiğini düşünmüyorum.Marinford ta süper hızla Luffy i yapıştırdı yere ve Luffy orada muhtemelen Smoker e dokunabilsede kaybedecekti.Çünkü Smoker fırsat bile vermedi Luffy e gene tekliyecekti bildiğin yani.Sanji nasıl 2 sene önceki Smoker i yeniyor yani 2 sene önceki Smoker le şuanki aynı zaten geliştiğini kim söyledi ? hep güçlüydü ve hızlıydı o.
Smoker'ın yeni dünyaya gitmiş halinin yerinde saydığını ve hiç güçlenmediğini düşünüyorsan zaten tartışmayalım. Beni de yormamış olursun.

Niye hiç Okama söyleyen yok ? Daha doğrusu İvankovu ? :)
Bunlar New Kama Kenpo Ustası değil mi ? Nekadar şeytan meyvesini kullansada Kumayı tekme ile sağa sola fırlatmıyor muydu ..
Ben mi yanlış hatırlıyorum :)

Vergo nun Smoker dan güçlü olduğunu kim söyledi? Vergo ya vuruyor diye Smoker a da mı vuracak?
Smoker Sanji den o tekmeyi yiyecek adam değil.Smoker in hızını gördün.Luffy yoruldu ama Smoker de hiç yorulma yok.Smoker çok hızlı bir adam farkedememişsin.Sanji nin hız konusunda ona yetişeceğini sanmıyorum.Vuramaz bence şuan.
Sanjinin hızını da biliyoruz hatta Luffy nin g2 hızı ile kıyaslıyoruz. Aldığı eğitim ve bulunduğu ortamı da göz önüne al öyle hıza karar ver.
Smoker güçlü yada değil. O durumda belirtmek istediğim sanjinin nasıl bir tekme gücüne sahip olduğuydu. Ki ben velgo nun smoker dan daha sağlam ve güçlü biri olduğunu da düşünüyorum ancak bu ayrı bir başlığın konusu.

Dalga geçmeyin lütfen, burda arkadaş düşüncesine göre bir iki şey yazıyor. :respect:

Edit: Neyse tartışmaya değecek konu değil.Çünkü bana göre birinin yorumuna gülmek dalga geçmektir ama size göre olmayabilir. Saygılar.

anlamadım ki neden güldünüz adamın yazdığına?kendi düşüncesi bu .siz sanjiyi marcodan daha güçlü tekme atar dediğinizde birşey olmuyor da hancock sanjiden daha güçlü tekme atar diyen çıktığında basın kahkahayı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık