Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Güçlü Ana Karakter

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi

fortime

Goku Alucard'dan daha güçlüdür bence neye bakarak Alucard daha güçlü dediniz? :D Bu arada oyu yanlış verdim Manga yazıyormuş görmedim Anime sandım Dante için diğere bastım normalde Son Goku.

alucarda denmiş... solumadan çok uzun süre yaşayabiliyorrsa kabul... ben goku diyorum... adamı death note ile öldürmek zor ağa... ne yazabilirdik onu öldürmek için konulu anket bile açılabilir...

Son goku alır. Hele ki alucard o son halini alırsa tek atar. Olay aslında şu olmalı. Son goku onu pataklar ama alucardın saldırıları ona işleyecek mi? Adam daha ufak bir çocuk iken mermiler işleniyordu büyüdü gezegen yok eden saldırılara karşılık verdi. Bir çok saldırı onun karşınında etkisiz kaldı ki hız olayı da var o tamamen ayrı bir mevzu zaten. Bizim dracula onu görebilir mi tartışılır ışınlanmadan bahsetmiyorum elbette

Alucard'a ölümcül bir darbe vurduğun zaman, içindeki ruhlardan birini öldürmüş oluyorsun. Diğer ruhu kullanarak geri iyileşiyor. Yani milyonlarca kez öldürmesi lazım. Sonsuz bir dövüş olur.
Hellsing serisini izlemedim fakat şunu merak ettim.
Tek bir darbe'de (veya devamlı bir saldırı'da) içindeki tüm ruhları öldüremezmisin ?
Misal şunun gibi bir saldırıya maruz kaldı diyelim

Dakikalar hatta saatler boyunca.Olmamı ?

Hocam Alucardın son hali Aynı anda hem her yerde hem de hiçbir yerde hala ışınlanma,gezegen falan diyorsunuz.

Alucard dediğiniz karakteri Abraham Van Helsing ağzını burnunu kırmış, mühürlemiş adeta köpeği haline getirmiştir. Alucard o esnadan sonra Hellsing organizasyonunun köpeği olmuştur.

[YOUTUBE]epol6eXdcnk[/YOUTUBE]

Major ise serinin sonunda Alucard'ı yenmeyi başarmıştır, zehirleyerek. Alucard'ın dünyaları yok edecek bir gücü yok. Akıllı dövüşürsen yenme şansın var. Hele ki evren yok edecek seviyede karakterlerin zorlanacağını sanmıyorum.

Dragon Ball evrenine güç açısından rakip göremiyorum. Goku değil Piccolo yada Frieza bile buradakileri tek başına tokatlar. Toriko'da ki ağır abilerin tam potansiyelini görmedik belki orası rakip olabilir ama yine sanmıyorum Dragon Ball çok uçuk güç açısından.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık