Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Güçlü Ana Karakter

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
heralde naruto gün geçmiyor ki saçma sapan bir jutsuyla karşimiza çikmasin çok iyi bilmememe rağmen adam king oldu babasindan miras rasengan oldu rasenshuriken cakra desen zaten bitmiyo kurbağa çağrabiliyo senin moda giriyo e artik kyubi nese bu spoilere giriyor güçlü yani kisaca

Ryner Lute

Allen Walker tanımıyorum
geri kalanlar arasından alucard veya songoku en güçlü diye yarışabilir
ben alucard diyorum

Hepsini tanıyorum ve afedersin ama biraz saçma bir anket olmuş. Alucard ve Goku kendi evreninin tanrısı gibiler diğer karakterler çok sönük kalıyor yanlarında.

Alucard'a ölümcül bir darbe vurduğun zaman, içindeki ruhlardan birini öldürmüş oluyorsun. Diğer ruhu kullanarak geri iyileşiyor. Yani milyonlarca kez öldürmesi lazım. Sonsuz bir dövüş olur.
2 saat tokatlasa yeter bence ama sayıya bağlık 1 saniyede 1 tokat desek 1dk 60 1 saat 3600 x 2 = 7200 [ hesap yanlış olabile bilir :D ] sanırım 2 saat yeter :D gokunun Freezaya karşı en az 1 gün [ namek saatine göre :D ] dövüştüğü düşünülürse 20 saat felan daha uzar ve sayı 72.000 olur ki buna daha power uplar felan dahil değil :D SSJ 5 felan olur bu dövüşte :D

ama şaka maka Goku alır kanımca genelde alan saldırıları var Alucard eğer çıkarırsa 20202020 adam tek atar :D

Not: ALLEN WALKER tanımıyorum D-Gray-Man serisi benim için ilk 30 bölümde felan bitti [ niyeyse filler hissi yaşadım ve bıraktım o yüzden tam gücünü bilmiyorum haberiğiz olsun hea :D ]

Monkey D. Garp

Dragonball evrenine göre değerlendirirsek ölmek Goku için bişey ifade etmiyor. Öbür dünyadan ışınlanabiliyor bu tarafa.

Anketi kızıştırsan iyi olurdu.Kimse rakibinin adını,yeteneğini bilmeyecek.Ve tarafsız bir anime evreni ve gezegeni.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık