Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Güçlü 5 Bleach Karakteri

0-All Mighty Yhwach
0.5- Soul King
1-Tek Harf Yhwach / Seri Sonu Ichigo
2-Ichibei
3- Aizen / Dangai Ichigo
4- Hascwalth/ Gerard
5- Yamamoto

Soul King
Yhwach
Aizen
İchibei
Yamaji(Zirve)
Ichigo
Yhwach'ın elit ekibi
0.takım diye gider...

Kenpachi gücünü sürekli kullanabilseydi İchigo'nun üstüne koyardım.
Tabi 0.takım daha geri de olabilir ama bu adamlar harcandı gibi birşey oldu bankai bile kullanamadılar o yüzden biraz yüz verdim öne attım :/

Aslında tüm seri aizenin bankaisi içinde geçiyor diye bir özellik beklerdim ama olmadı.
Ywatch
İchibei
Aizen
İchigo
Yamamato

Son düzenleme:
Bleach delisi bir arkadaş vardı, o sonsuz diyordu. Mangadan da birkaç kanıt paylaşmıştı yanlış hatırlamıyorsam, ben mangayı binge readledim pek hatırlamıyorum.
Pek öyle bir şey hatırlamıyorum, ama öyle bir şey olsa bile Ruh Kral'ından bir parçayla yapıldı Hougyoku. Yani tam gücündeki Reiou'yu geçmesi zor Aizen'in.

Hatta Aizen, Rangiku'dan bir şey almıştı. Rangiku'da Ruh Kral'ının tırnakları vardı galiba.

savaş gücünü hiç görmedimiğimiz soulkingi sıralamya dahil etmeyeceğim.
1. kesinlikle ywach aizenin özel önlem aldığı yamamotoyu ikiye böldü adam fazla kasmadan.
2. ichibei
3. ve 4. yamamoto ve aizen tam emin değilim aizenin aldığı önlem vs kafamı karıştırıyor ama son arcta ruh sarayını mühürlüyken bile o şiddet ile vurması aizeni 3. yapar sanırım.
5.ichigo final form hali olabilir. ama buda saf savaş gücü olarak ele alacaksak yoksa pek ala hazırlıklı bir urahara ichigoya diş geçirebilir. yada 0. takım üyelerinin bankailerini görmedik özellikle kılıçları yapan elemanında 5. sırayı alma ihtimali var. serinin son arcı çok oldu bittiye geldi sindiremedik 0. takım övüldü övüldü övüldü hazırlıksız yakalanıp bi anda paket oldular.

1-Yhwach
2-İchigo
3-Aizen
4-İchibei
5-Zaraki (bankaiyi abartmadan kullanırsa)

Zaraki bankaisini hiç kullanamaz diye bişey yok. Yachiru fazla güç saldı ve zaraki’nin vücudu bunu kaldıramadı. Vücudun kaldıracağı kadar bile güçlense yeter.

İchigo hiçbir zaman bankai+Hollow+quincy formunda dövüşemedi. Aizen de sandalye’den çıktı ama üstündeki mühürlü kıyafetten kurtulamadı. Bu ikili tam güç olsa yhwach’a kafa tutabilirler ama Almighty sıkıntı çıkartır.

yamaji bankaisi gidince base yhwach’tan tek yedi. İchibei de almighty yhwach’tan tek yedi.
Ruh kralı, ichigo’nun güçleri ve saraydaki tanrısal quincy’leri emdikten sonra bile Aizen’e öyle tek atamadı. Bi de hala mühürlüydü bu Aizen. İchibei ve Yamaji Aizen’in ligi olmaz. Shinigami boyutunu aştı o çoktan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık