Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Güçlü 5 Bleach Karakteri

Bankaisini tam güçle bile kullanamadı vücudu kaldırmadı. Yachiru demişti bunu.
Bankaisinde ustalaşırsa belki girer ilk5'e.
Belki kitaplarda bir şeyler vardır da o kadar büyük hayran olmadığım için okumadım. :(
Bir sıralama yapması çok zor db değil bu seri.Ama gelmiş geçmiş sıralamasında 1 numara orjinal ruhlar kralı ( görmedik ) ikincisi de Yhwach’ın son hali olur.

Zaraki potansiyel konusunda İchigo’nun arkasında geliyor.Mangaka tehlike konusunda Aizen,Urahara ve İchibe’nin bile önüne koymuştu.
Ana karakterin ardında olmasını kabullenebilirim... Ana kötü kahramanın da... Ruh kralının da... :oleyo2:

Reisim keşke Yhwach'a karşı daha çok durabileydi.

Belki kitaplarda bir şeyler vardır da o kadar büyük hayran olmadığım için okumadım. :(
Yamaji'nin zamanında yenemediği Holow'u yeniyor. Ve Hollow'da da Reiou'nun bir parçası vardı.

bu arada Zaraki hiç eğitimin almadığını da söylememiz gerek. adamın bildiği tek bir teknik var. Saf fiziksel güçle savaşıyordu hep. Shunpo falan bile bilmiyor yani.

Ana karakterin ardında olmasını kabullenebilirim... Ana kötü kahramanın da... Ruh kralının da... :oleyo2:

Reisim keşke Yhwach'a karşı daha çok durabileydi.
Bu sadece potansiyel.Tam bir shinigami eğitimi yok akademi görmedi ve bankaide de ustalaşmadı.Şu an için değil olasılıklar için söyleniyor.Tabii ona rağmen novellerde başkaptan Shunsui Zaraki’nin kendisinden daha güçlü olduğunu ona karşı kazanamayacağını söylüyor.Yada bu tarz birşey sanırım.

Yamaji'nin zamanında yenemediği Holow'u yeniyor. Ve Hollow'da da Reiou'nun bir parçası vardı.

bu arada Zaraki hiç eğitimin almadığını da söylememiz gerek. adamın bildiği tek bir teknik var. Saf fiziksel güçle savaşıyordu hep. Shunpo falan bile bilmiyor yani.
Bu sadece potansiyel.Tam bir shinigami eğitimi yok akademi görmedi ve bankaide de ustalaşmadı.Şu an için değil olasılıklar için söyleniyor.Tabii ona rağmen novellerde başkaptan Shunsui Zaraki’nin kendisinden daha güçlü olduğunu ona karşı kazanamayacağını söylüyor.Yada bu tarz birşey sanırım.
Shunsui reis bile böyle diyor he. Hey yavrum. O kadar katakulli çeviren gücü olsun, yine de beceremesin... Aizen sıra sende koçum.

Yani mangada bazı şeyler net görülmediği için bir sıralama yapmak zor 5 tane yazarsın da net sıralama yapamazsın.Çünkü biz ana karakterin yeni bankaisini bile göremedik.5 taneye de sığmıyor gerçi ama yazacağım isimler Yhwach Dangai İchigo,İchibei,Aizen son hali,Yamamoto,Haschwalth,Zaraki olurdu.Serinin zirve kısmında yer alan isimler bu arkadaşlar hemen hemen.
Oha ciddi misin? Ana karakterin bankaisini görmemek de nedir? Yuh

Herkes 2 ya da 3. sıraya koymuş İchibei'yi. Bu İchibei'yi bu kadar güçlü yapan neydi acaba? Ben cidden unutmuşum seriyi... Hatırlayamadım.

Herkes 2 ya da 3. sıraya koymuş İchibei'yi. Bu İchibei'yi bu kadar güçlü yapan neydi acaba? Ben cidden unutmuşum seriyi... Hatırlayamadım.
Evrendeki tüm siyah rengi kontrol etmesi, her şeyin ismini bilmesi. Neredeyse 1 milyon yıldır yaşaması... Adını karınca yapıp, gücünü karıncaya kadar düşürebilir. Atıyorum gelecekten 1000 gece çalıp, saldırabilir...

Gücü çok tehlikeli, siyah rengine hükmediyor. Zanpakutosu Ichimonji ile rakibini siyaha boyayarak ismini ve beraberinde tüm güçlerini alabiliyor. Gerçek adı çağıran keşiş gibi bir ünvanı var zaten. Ki kendisi bayağı özel birisi, Soul Society üzerindeki her şeye ve tüm Shinigamilerin Zanpakutolarına ismini veren kişi kendisi.

Ayrıca tam olarak öldürülemiyor da. Ölüyor, evet ama geri dönmesi için tek gereken birilerinin kendi ismini söylemesi. Adı söylendiğinde kolayca dirilebiliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık