Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Epik Tekme

Şöyle bir tekrar baktımda Marco ve Vergonun tekmeleri diğerlerinin yanında sönük kalıyor.Vergo tekme atmasını mı biliyor ki zaten.Sanji bu konuda ona ders verir ama daha güçlü olduğu için çarpışınca bacak gitti hepsi o.Marconun tekmeleride amirallere ne yaptıda epik olacak.Araya girip uzaklaştırmanın epik bir tarafını göremiyorum.

Yalnız diğer seçenekler çok iyi.

Kenshiro zaten ezmiş rakip ezik sanırım ama Saitama yamultmuş ve yollamış :D Bu iki serinin animesi var mı ki mangalar beni yeterince tatmin etmiyor okuduğum aklımda kalmıyor.

Şöyle bir tekrar baktımda Marco ve Vergonun tekmeleri diğerlerinin yanında sönük kalıyor.Vergo tekme atmasını mı biliyor ki zaten.Sanji bu konuda ona ders verir ama daha güçlü olduğu için çarpışınca bacak gitti hepsi o.Marconun tekmeleride amirallere ne yaptıda epik olacak.Araya girip uzaklaştırmanın epik bir tarafını göremiyorum.

Yalnız diğer seçenekler çok iyi.

Kenshiro zaten ezmiş rakip ezik sanırım ama Saitama yamultmuş ve yollamış :D Bu iki serinin animesi var mı ki mangalar beni yeterince tatmin etmiyor okuduğum aklımda kalmıyor.
Vergo'yu ankete alma nedenim; mangakanın Sanji vssini çok güzel çizmiş olması. Yani aşağı yukarı 2 sayfa tekme atışması var. Epik olan tarafı ise, varı yoğu tekme atmak olan bir adamı ağlatacak kadar güçlü olması. :D Marco ise bayağı epik işte la, adam Amiral uçuruyor. Daha ne yapsın. :D

Onepunch-Man animesi yok. Hokuto no Ken ise çok eski, o yüzden pek tavsiye edilmiyor. :D

Vergo'yu ankete alma nedenim; mangakanın Sanji vssini çok güzel çizmiş olması. Yani aşağı yukarı 2 sayfa tekme atışması var. Epik olan tarafı ise, varı yoğu tekme atmak olan bir adamı ağlatacak kadar güçlü olması. :D Marco ise bayağı epik işte la, adam Amiral uçuruyor. Daha ne yapsın. :D

Onepunch-Man animesi yok. Hokuto no Ken ise çok eski, o yüzden pek tavsiye edilmiyor. :D
Vergonun olayı çarpıcı ama öyle aman aman etkileyici değil.Sanji tekmeyi yapıştırıyor adam duvara gömülüyor.Bundan daha epik değil.
Marco havadaki amirale uçabildiği için tekme geçiriyor amiralde tık yok.Diğerine tekme atıyor buzunu kırıyor.Hadi o biraz daha epik olsun.Ama dediğim gibi diğer seçenekler çok daha sağlam.

Asıl eskiyse daha iyidir.Bakma sen onlara.Daha samimi ve akıcıdır anime.Eski animeler kaliteli oluyor.One piece ilk 50 bölüm efsaneydi asıl.Enies lobby falan tamamda orasının tadı ayrıydı. Bakayım link bulursam yazın izlerim artık.

ya abi senin anketteki standartın yazdıkların değil kafandakiler resmen ondan tepki verdim pardon :respect:

Kizaru'nun X Drake'e attığı tekme çok daha karizmatikti, keşke onu da ekleseydin görsellere. :/
Oyum Kizaru'ya. :a:

YaaTahaa

Marco'nun Kizaruya attığı tekme daha güzeldi onu koysaydın keşke :) Oyum Marco'ya :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık