Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Epik Tekme

Aynen, böcek gibi ezildiler. :( Tarihi Yunanlılar yazdığı için epikmiş gibi gözüktü ama değil. :/
destan denen sey, benim bildigim birkere bir ülkenin tarihine etki etmeli.yani leonidasa laf söyletmem :mad: adam yunan tarihine ve pers imparatorlugu adı altında anadolu ve iran tarihine etki etmiş ;)

senin zoro ve guts örnegin güc gösterisidir.destansıya one pieceten örnek vermek gerekirse,hersey tam olarak anlatılırsa eger, hasırsapkaların robini almak için verdigi enies lobby savasıdır.çünkü hem korsan tarihini, hemde wg adı altında 180 küsür ülkeyi etkilemiştir :artiz:

ne zamandır cok yazmıyordum,girmişken sana muhalefet olayım dedim mahir :oleyo2:

Gai dedim ama dof harbiden iyi tekmeleri var lawa attı tekemeyi tek geçerim adam ters tekme attı bildiğin daha epik ne istiyosunuz :D

destan denen sey, benim bildigim birkere bir ülkenin tarihine etki etmeli.yani leonidasa laf söyletmem :mad: adam yunan tarihine ve pers imparatorlugu adı altında anadolu ve iran tarihine etki etmiş ;)

senin zoro ve guts örnegin güc gösterisidir.destansıya one pieceten örnek vermek gerekirse,hersey tam olarak anlatılırsa eger, hasırsapkaların robini almak için verdigi enies lobby savasıdır.çünkü hem korsan tarihini, hemde wg adı altında 180 küsür ülkeyi etkilemiştir :artiz:

ne zamandır cok yazmıyordum,girmişken sana muhalefet olayım dedim mahir :oleyo2:
Eksik olma Melih-dono. :oleyo2:

Ama ne olursa olsun, Mugiwara tayfası Robin'i kurtaramasaydı, 3-5 ölü verseydi, başarısız olsaydı, o duruş destansı mı olacaktı yani? Hükumete rest çekip dayak yiyen herkes destan yazmış olur o zaman. :)

Leonidas'ın destan yazma olayı da aldığı zafer ile ilgilidir. Hainin birinin satışına geliyor, öyle kaybediyor. Destan yazdıysa yine gücüyle yazdı. :) Tabi bana göre Yunan abartısından başka bir şey değil o ayrı. :)

Unknown

Birde bu vardı bak bunu unuttum Dofly e ait..

Bu nasıl olmaz ankette ? :(

[video=youtube;kBtbpfpkhfQ]http://www.youtube.com/watch?v=kBtbpfpkhfQ[/video]

Seçenekler arasından Doflamingo - sama ve Kizaru - sama arasında kaldım ama Şeytani karizmasıyla oyumu kapan isim belli :cool:

Eksik olma Melih-dono. :oleyo2:

Ama ne olursa olsun, Mugiwara tayfası Robin'i kurtaramasaydı, 3-5 ölü verseydi, başarısız olsaydı, o duruş destansı mı olacaktı yani? Hükumete rest çekip dayak yiyen herkes destan yazmış olur o zaman. :)
Şu ilk gördüğümüz deniz kızı nine ismi kokoro mu neydi işte o söylüyor orada ölseler de yaşasalarda tüm dünya bu yaptıklarını uzun yıllar konuşacak diyor. Epic bu oluyor zaten kimsenin yapmayı bırak yapmaya cesaret bile edemediği bir şeye hayatlarını ortaya koyarak sonuna kadar peşinden gitmek efsane oluyor. Yoksa kazanmak amacına ulaşmak her zaman efsane yapmaz olayı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık