Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Dayanıklı

En dayanıklı?

• Kullanılan toplam oy
    209

Alpamis

WB bin beyni gitti adam konuşuyordu ha beyin ha kalp adamın iç organları erimiştir yaşıyordu.Senin dayanıklık anlayışın üzerinden değerlendirmemizi istemiyor arkadaş

Alpamis

Biraz atıp sıktım ama inan adam iki defa law yumruğuna maruz kalıp iç organları erimiş halde BB yi şamarlıyor üstüne bir dünya mermi yiyor onlara da aldırış etmeden ulusa sesleniş yapıyor.

En baba meyve+h.haki+b.haki+k.haki+hayvani fiziksel güç+ üstüne üstlük en dayanıklı karakter. Ne Wb imiş la Roger,Garp falan halt etmiş bunun yanında:ehe:

Roger-Garp-Wb her konuda aşmış adamlar zaten. Garp tek yumrukta marcoyu anka formundan döndürdü. Bu adamlar birbirlerine böyle vurarak kapışmış adamlar. Dayanıklılıkları farklı bir seviyededir artık.

Wb-Garp arasında ise garp'ı güç olarak wb'yi dayanıklılık olarak daha önde görüyorum.

En baba meyve+h.haki+b.haki+k.haki+hayvani fiziksel güç+ üstüne üstlük en dayanıklı karakter. Ne Wb imiş la Roger,Garp falan halt etmiş bunun yanında:ehe:
Garp'ın fiziksel gücü, hızı ve hakisi daha çoktur. Wb'nin dayanıklı olması şart oluyor bu durumda Roger'da Garp'tan aşağı değildir o konularda Wb ne yapacak bunların karşısında böyle hayvani olmasa

Alpamis

Hellord

Wb ya en dayanıklı demiyorum Wb böyleyse Garpı siz düşünün en az onun kadar dayanıklılığı vardır.

Garp'ın fiziksel gücü, hızı ve hakisi daha çoktur. Wb'nin dayanıklı olması şart oluyor bu durumda Roger'da Garp'tan aşağı değildir o konularda Wb ne yapacak bunların karşısında böyle hayvani olmasa
Adamın saldırı gücü zaten çok üst düzey hacı üstüne bir de en dayanıklı adam olması çok da şart değil bence.Evet Garp'ın falan hakisi daha yüksek ama Wb de o açığı meyvesiyle kapatıyor işte.

Biraz atıp sıktım ama inan adam iki defa law yumruğuna maruz kalıp iç organları erimiş halde BB yi şamarlıyor üstüne bir dünya mermi yiyor onlara da aldırış etmeden ulusa sesleniş yapıyor.
1- WB'nin beyni akmıyor, yüzünün yarısı [yanak + bıyık] yanıyor
2- WB'nin iç organları erimiyor, sadece göğsü dağlanıyor
3- 2 Hollow Deliği animatör uydurması.

Alpamis

Reiper

Bunları demekle beni daha çok savunmuş oluyon bir yumrukta kocaman bir hollow deliği olanAce ile sürekli o yumrukları yiyen WB gibi birinde sadece dağlanma yapıyor senin istediğin vücut tepkisi olayını 10 numara ortaya koyuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık