Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Dayanıklı

En dayanıklı?

• Kullanılan toplam oy
    209
Reiper

Bunları demekle beni daha çok savunmuş oluyon bir yumrukta kocaman bir hollow deliği olanAce ile sürekli o yumrukları yiyen WB gibi birinde sadece dağlanma yapıyor senin istediğin vücut tepkisi olayını 10 numara ortaya koyuyor.
Hala anlayamadın yahu. Yemedi diyorum arkadaş, YE - ME - Dİ. WB, magma yumruğu 1 kere yedi, onda da muhtemelen b.haki ile o bölgeyi sertleştirip delinmesini önledi. Bir de YUMRUKLARI demez mi. :)

Alpamis

Reiper

Tamam kardeşim güllede yemesi kılıçta yemedi Sonda ki obilmem 100 top bilmem bu kadar kılıç yarası yedi ama o gururlu sırtı bir kez olsun yere gelmedi.Bunları da ben uyduruyorum Mangaka nın kendisi böyle söylemişken ben bunları kafadan söylüyorum zaten.:)

Reiper

Tamam kardeşim güllede yemesi kılıçta yemedi Sonda ki obilmem 100 top bilmem bu kadar kılıç yarası yedi ama o gururlu sırtı bir kez olsun yere gelmedi.Bunları da ben uyduruyorum Mangaka nın kendisi böyle söylemişken ben bunları kafadan söylüyorum zaten.:)
Reiper

Bunları demekle beni daha çok savunmuş oluyon bir yumrukta kocaman bir hollow deliği olanAce ile sürekli o yumrukları yiyen WB gibi birinde sadece dağlanma yapıyor senin istediğin vücut tepkisi olayını 10 numara ortaya koyuyor.
:good:

Ama yinede avatarın güzelmiş dikkatimi çok çekiyor.
Senin ki güzel değil ama. Çok koyu ve kalabalık. İçeriği belli olmuyor. :) O büyük resmi görmemiş olanlar bir şey anlamaz o avatardan. :)

Garp ile WB arasında gidip geldim ama şöyle inceden bakınca WB daha dayanıklı duruyor. Adam savaşın yarısını sinesine çekti yine de ayakta durdu, hakkını yememek lazım. :/

Roronoa Zoro

Giremez Akainu yumruğunu Jimbeiye vurdu o delindi Luffyede geldi biraz. Jimbei daha deniz latındayken ayaklandı Luffy ise çok daha sonra. Ki Jimbei listedeki adamlarla yarışamaz.
Luffy id, mf hayatından 20 yıl verdi ( Onun İd de ve Savaşta aldığı saldırıları kimse almamıştır yandaki adamların) . Mf'de yanında gelen tüm gruptan dayanıklı yani :artiz:

İvankov'un iyileştirme hormonu dengeyi bozuyo tabi. İvankov bu sayede öne çıkıyor.

Ama Luffy'nin Magellan olayından sonra ayağa kalkması bile bir mucizeydi. İvankov söyledi kurtulma şansı az diye, Luffy dayanıklılığını konuşturdu gördüğümüz üzere. Onun yerinde diğerleri olsa ölmüştü belkide.

Wb tabiki. Hasta ve yaşlı haliyle kaldırdığı hasara bakarsak bide en iyi dönemindeki hali neler yapardı kim bilir.

Bi kere konu bastan ofsayt. Marco ve Jozu dayanikliliginin cogunu meyveden aliyor. Adil bir konu olmamis yani. Ya meyveli dicen yada sadece fiziksel. Ikisini ayni anda almak Jozu ve Marco yaninda diger adaylara adaletsizlik olur.

He oy vermemiste olmayalim. Dayanikliligin gercek manasi bence saf fiziksel dayanikliliktir ve bu nedenle tabikide acik ara WB. Garpi gormedik o yuzden bisi diyemicem. WB den sonra ise BB ve Akainu arasinda kalirim hep. 2. Likte yarisirlar yani. 3. ise Zorodur(Gorduklerimiz uzerine konusuyorum)
Kardeş konunun başına da yazdım. galiba başlığı okudun sadece. Her durumu göz önünde bulunduruyoruz meyvelerde dahil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık